बिश्वाशिलाले लात हान्दा बेवास्ता,करिश्माको मात्र किन गर्छन बाबुराम औधी वास्तानया शक्तीका संयोजक बाबुराम भट्टराईले कुनै बेला आफुलाई भन्दा धेरै बिश्वाश करिश्मा मानन्धरलाई गर्थे। चलचित्रकी नायिका लाई नेता बनाउन उनै भट्टराईको ठुलो योगदान रह्यो। तर अहिले तिनै करिश्माले समेत बाबुराम लाई लात हानेकी छिन । पछिल्लाे समय नयाँ शक्तिभित्र विश्वासिलाे पात्र मानिने मानन्धर अहिले नयाँ शक्तिमा अाएकाे बिचलनका कारण विकल्प खाेज्न थालेकी छिन् ।

करिश्माले पनि पार्टी त्याग्ने भए पछी बाबुराम थप तनाबमा छन।रामचन्द्र झा,देबेन्द्र पौडेलहरुले पार्टी त्याग्दा उति खिन्न नभएका बाबुराम करिश्माले छोड्ने भए पछी एकोहोरिन थालेको श्रोतको भनाइ छ। मानन्धरले पार्टी छाड्ने संकेत पाएपछि डा. भट्टरार्इ अहिले तनावमा छन् । उनले मानन्धरललार्इ राेक्नका लागि प्रयास गरिरहेका छन् ।

माओबादी त्यागेर त्यहि हाराहारीको बैकल्पिक पार्टी बनाउने योजनाले नयाँ शक्ती निर्माण गरेका पूर्व प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईको साथमा यतिबेला छ जना नेता मात्र साथमा छन। माओबादी पृष्ठभूमिका ६ जना केन्द्रीय परिषद नेताहरूमा बाबुराम भट्टराई, हिसिला यमी, देवेन्द्र पराजुली, कल्पना धमला, गंगा नारायण श्रेष्ठ र वन्दना सुवेदी मात्र छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्

एमाले-माओवादी ब्युँताउने सर्वोच्चको फैसला त्रुटिपूर्ण : वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीले एमाले र माओवादी केन्द्रलाई पूर्ववत अवस्थामा

एमाले अध्यक्ष ओलीको यस्तो छ धान रोप्ने कार्यक्रम

    नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली आफैले रोपाईंमा सहभागी हुनुहुने भएको