छोरी समानकी कान्छी स्वास्नी नाठो संग भाग्न खोज्दा पूर्वमन्त्रीले यसरी बर्साए मुक्कापुर्बमंत्री एबम साम्सद विश्वेन्द्र पासवानले पोइला जान लागेकी कान्छी श्रीमती माथी निर्मम आक्रमण गरेका छन। उनले विमानस्थलमा त्यसरी श्रीमती कुटेका हुन्। कान्छी श्रीमती अर्कै केटा संग भाग्न लागेको चाल पाए पछी आक्रोशित बन्दै उनी श्रीमती माथी जाइलागेको श्रोतको भनाइ छ। ओली सरकारका जनसंख्या तथा बाताबरण मन्त्री पासवानले आफ्नै पार्टीकी कार्यकर्ता लाई मन्त्री छदै भित्र्याएका थिए। जेठी पत्नी हुदै कान्छी ल्याए पछी उनलाई छोराले लात्तीले भुडीमा हान्दा प्यान्क्रियाजमा गम्भीर समस्या आएको थियो।राज्यकै खर्चमा त्यो बेला पासवान उपचार गराउन दिल्ली गएका थिए। छोरी समानकी लाई कान्छी बनाएर गौशाला बाट नख्खु बस्दै आएका उनले विमानस्थलको आन्तरिक उडान कक्ष बाहिर मुक्का हानेका हुन्।उनका आधा दर्जन सन्तान छन् भने २ जना नाती नातिना पनि छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
महाभियोग निष्क्रिय भएको छैन : सञ्चारमन्त्री

    प्रधानन्यायाधीस चोलेन्द्र शमशेर जबरामाथिको महाअभियोग प्रस्ताव निष्क्रिय भएको पत्र संसद सचिवालयले

राणालाई छेक्न बारका वकिल सर्वोच्च गेटमा

    प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर राणालाई सर्वोच्च छिर्न नदिन बारका वकिलहरू गेटमा बसेका छन्

महन्थ ठाकुरलाई राष्ट्रपति बनाउने काङ्ग्रेको तयारी

    अबको राष्ट्रपति कसलाई बनाइएला भन्ने जिज्ञाशा सर्वत्र प्रकट भएको छ ।

गठबन्धनको बहुमत पुगेन, यस्ताे छ प्रतिनिधिसभाकाे हिसाबकिताब

    मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनको