छोरी समानकी कान्छी स्वास्नी नाठो संग भाग्न खोज्दा पूर्वमन्त्रीले यसरी बर्साए मुक्कापुर्बमंत्री एबम साम्सद विश्वेन्द्र पासवानले पोइला जान लागेकी कान्छी श्रीमती माथी निर्मम आक्रमण गरेका छन। उनले विमानस्थलमा त्यसरी श्रीमती कुटेका हुन्। कान्छी श्रीमती अर्कै केटा संग भाग्न लागेको चाल पाए पछी आक्रोशित बन्दै उनी श्रीमती माथी जाइलागेको श्रोतको भनाइ छ। ओली सरकारका जनसंख्या तथा बाताबरण मन्त्री पासवानले आफ्नै पार्टीकी कार्यकर्ता लाई मन्त्री छदै भित्र्याएका थिए। जेठी पत्नी हुदै कान्छी ल्याए पछी उनलाई छोराले लात्तीले भुडीमा हान्दा प्यान्क्रियाजमा गम्भीर समस्या आएको थियो।राज्यकै खर्चमा त्यो बेला पासवान उपचार गराउन दिल्ली गएका थिए। छोरी समानकी लाई कान्छी बनाएर गौशाला बाट नख्खु बस्दै आएका उनले विमानस्थलको आन्तरिक उडान कक्ष बाहिर मुक्का हानेका हुन्।उनका आधा दर्जन सन्तान छन् भने २ जना नाती नातिना पनि छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता