यी हुन् टेलिकम धरासायी पार्ने धमिराहरु,एनसेल पोस्ने यस्तो छ दाउकालोसूचीमा परेको कम्पनीलाई ठेक्का दिनका लागि नेपाल दूरसंचार कम्पनी(टेलिकम)का पूर्व र वर्तमान उच्च अधिकारीले तीव्र दबाब दिने गरेका छन् ।

नेपाल टेलिकममा उपकरण लगायतका सामान आपूर्ति गर्दैआएका डीआर उपाध्याय कालोसूचीमा परेका ब्यापारी हुन् । उनले आपूर्ति गरेका सामान गुणस्तरहीन भएका कारण टेलिकमले उनको ब्यापारिक फर्मलाई कालोसूचीमा राखेको छ । कालोसूचीमा परेका उपाध्यायलाई साथमा लिएर टेलिकमका पूर्व प्रबन्ध निर्देशक बुद्धि आचार्य र सिभिल विभाग प्रमुख सुनिल पोखरेल कम्पनीलाई एनसेलको योजनामा भित्रभित्रै सिध्याउन लागेका छन् ।

तर तिनै उपाध्यायको सामान खरिदका लागि टेलिकमका पूर्व प्रबन्ध संचालक आचार्य र सिभिल विभाग प्रमुख पोखरेल लागेका छन् ।
पोखरेलले टेलिकमभित्र कर्मचारी भड्काउने काम समेत गर्दैआएका छन् । यसरी एनसेलको उक्साहटमा कर्मचारी भड्काउनेदेखि कालोसूचीमा परेको कम्पनीलाई ठेक्का दिन दबाब दिएर टेलिकम धरासायी बनाउने खेलमा आचार्य र पोखरेल दिन रात लागिरहेका छन् ।

पछिल्लो समयमा अरु कुनै विकल्प नदेखेपछि आचार्य र पोखरेल आफ्नै संस्थाविरुद्ध शक्तिकेन्द्रमा धाउन थालेका छन् । स्रोतका अनुसार उनीहरुको भित्री योजना सार्वजनिक भएपछि उनीहरु शक्तिकेन्द्रको सहारामा पुगेका हुन् । तर बार्षिक करबाहेकको मुनाफा १५ अर्ब रुपैयँमा वर्तमान नेतृत्वले पु¥याएपछि उनीहरुको शक्तिकेन्द्र धाउनुपर्ने औचित्यसमेत पुष्टी हुन सकेको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यसरी हुन सक्छन् एमाले–माओवादीको केन्द्रदेखि प्रदेशसम्म सरकार

    नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकार गठनबारे सबै विकल्प खुला राख्ने निर्णय लिएपछि

यी हुन् एमालेबाट चुनिनसक्ने समानुपातिकका सांसदहरू

    ४ मंसिरमा सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनको मतपरिणाम अन्तिम

बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी पार्किङ माग गर्दै आन्दोलनमा

  सडक किनारमा पार्किङ गर्न नदिएको विरोधमा बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी आन्दोलनमा उत्रिएका छन्

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल आज दिनभर प्रभावित

    त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा आज (बिहीबार) क्यालिब्रेसन (यान्त्रिक परीक्षण) उडान हुँदैछ। थाइल्याण्डको