यी हुन् टेलिकम धरासायी पार्ने धमिराहरु,एनसेल पोस्ने यस्तो छ दाउकालोसूचीमा परेको कम्पनीलाई ठेक्का दिनका लागि नेपाल दूरसंचार कम्पनी(टेलिकम)का पूर्व र वर्तमान उच्च अधिकारीले तीव्र दबाब दिने गरेका छन् ।

नेपाल टेलिकममा उपकरण लगायतका सामान आपूर्ति गर्दैआएका डीआर उपाध्याय कालोसूचीमा परेका ब्यापारी हुन् । उनले आपूर्ति गरेका सामान गुणस्तरहीन भएका कारण टेलिकमले उनको ब्यापारिक फर्मलाई कालोसूचीमा राखेको छ । कालोसूचीमा परेका उपाध्यायलाई साथमा लिएर टेलिकमका पूर्व प्रबन्ध निर्देशक बुद्धि आचार्य र सिभिल विभाग प्रमुख सुनिल पोखरेल कम्पनीलाई एनसेलको योजनामा भित्रभित्रै सिध्याउन लागेका छन् ।

तर तिनै उपाध्यायको सामान खरिदका लागि टेलिकमका पूर्व प्रबन्ध संचालक आचार्य र सिभिल विभाग प्रमुख पोखरेल लागेका छन् ।
पोखरेलले टेलिकमभित्र कर्मचारी भड्काउने काम समेत गर्दैआएका छन् । यसरी एनसेलको उक्साहटमा कर्मचारी भड्काउनेदेखि कालोसूचीमा परेको कम्पनीलाई ठेक्का दिन दबाब दिएर टेलिकम धरासायी बनाउने खेलमा आचार्य र पोखरेल दिन रात लागिरहेका छन् ।

पछिल्लो समयमा अरु कुनै विकल्प नदेखेपछि आचार्य र पोखरेल आफ्नै संस्थाविरुद्ध शक्तिकेन्द्रमा धाउन थालेका छन् । स्रोतका अनुसार उनीहरुको भित्री योजना सार्वजनिक भएपछि उनीहरु शक्तिकेन्द्रको सहारामा पुगेका हुन् । तर बार्षिक करबाहेकको मुनाफा १५ अर्ब रुपैयँमा वर्तमान नेतृत्वले पु¥याएपछि उनीहरुको शक्तिकेन्द्र धाउनुपर्ने औचित्यसमेत पुष्टी हुन सकेको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

प्रभु बैंक र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्सबीच सम्झौता

      प्रभु बैंक लि. र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्स् प्रा.लि. का विच

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्