राष्ट्रपपतिको स्वीकृति पछी २ नम्बर प्रदेशमा सेना परिचालन, राजपाले सरकारलाई के भन्यो?असोज २ गते २ नम्बर प्रदेशमा हुन लागेको स्थानीय तहको निर्वाचनमा सेना परिचालनका लागि राष्ट्रपतिले स्वीकृति प्रदान गरेकी छन् । नेपाली सेनाको परमधी पती राष्ट्रपति हुने र रास्ट्रपतिको निगाहामा मात्र सेना परिचालन गर्न सकिने कानुनी व्यवस्था छ।

राष्ट्रपति कार्यालयका प्रवक्ता मोहनप्रसाद वाग्लेले जारी गरेको विज्ञप्तिमा स्थानीय तह सुरक्षा योजना ०७३ मा व्यवस्था भएअनुसार नेपाली सेना परिचालनको लागि स्वीकृति प्रदान गरिएको उल्लेख छ ।यससँगै सरकारलाई सेना परिचालन गर्न बाटो खुलेको छ । र सेना परिचालन गरेर चुनाब गर्ने सरकारी योजना साकार हुने भएको छ। उता राजपाले भने त्यसको बिरोध गर्ने भएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता

एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको