बिकासको मुल फुटाउने पार्टी नेकपा एमालेनेकपा एमालेका स्थायी समिति सदस्य एवं पूर्व अर्थमन्त्री सुरेन्द्र पाण्डे नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी रसूवाद्धरा आयोजित गत बैशाख ३१ गते सम्पन्न स्थानी तह निर्वाचित जनतिनिधिहरुलाई शुभकामना शुभकामना र बधाई दिनुभएको छ। । कार्यक्रममा बोल्दै बहाँले नेकपा एमाले नै अब यो देशको ठुलो पाटीे हुने कुरा ठोकुवा गर्नुभयो । दोस्रे चरणको स्थानीय निर्वाचनमा पनि नेकपा एमाले पहिलो पार्टी हुने कुरा बताउँनु भयो । बोल्दै भन्नुभो यो देश कसैले बिकास गर्छ भने त्यो पार्टी नेकपा एमाले गर्छ । हामीसंग देश बिकास गर्ने भिजन छ र गर्छौ अरु पार्टीले अहिलेसम्म गफमात्र गरे । बिकासको मुल फुटाउने पार्टी नेकपा एमाले नै भएको कुरा प्रष्ट पार्नुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्

सत्ता गठबन्धनको एकता जसरी पनि जोगाउँछु : प्रचण्ड

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सत्ता साझेदार दलहरुबीचको एकतालाई जसरी पनि जोगाउने