श्रीमतीलाई पर-पुरुषसँग श्रीमानले आफ्नै बेडमा रङ्गेहात भेटेपछि…चिनियाँ सामाजिक सञ्जालमा अचेल एक भिडियो भाइरल बनिरहेको छ । जसमा पत्नीको धोकेबाजीबाट पागल भएका पति पत्नीमाथि हमला गरिरहेको देखिन्छ । आफ्नी पत्नीलाई अर्को केटासँग नग्न अवस्थामा देखेपछि पति होस गुमाइदिन्छन् । र दुवैमाथि हमला गर्छन् । उनीहरुमाथी हमला गर्नु अगाडि केटाले आफ्ना साथीहरुलाई पनि बोलाउँछन् ।

यो भिडियोलाई १० लाखभन्दा बढी पटक हेरिएको छ । भिडियोको भाषाअनुसार अनुमान लगाउन सकिन्छ कि उक्त भिडियोे दक्षिण चीनको गुआनडोङ्ग पान्तमा रेकर्ड भएको हो ।

भिडियोमा महिला आफ्नो प्रेमीलाई बचाउन पूरा कोशिष गरिरहेको देखिन्छ । पतिको हमलाबाट बचाउन महिला आफ्ना प्रेमीलाई छोपिदिन्छिन् । तर पत्नीको धोकेबाजीबाट पागल भएका पतीले दुवै जनालाई नराम्रोसँग पिट्छन् । भिडियोमा दुवै जना कराइरहेको सुनिन्छ । अन्त्यमा दुवै जनालाई घिसारेर बाहिर निकालिन्छ ।

महिलाका पतीका साथीहरुले पनि दुवै जनामाथि आक्रमण गर्छन् । चिनियाँ सोसल मिडियामा उक्त भिडियोले नयाँ बहस जन्माएको छ । धेरैजसो मानिसहरुले महिलाप्रति सहानुभूति पनि जनाएका छन् ।                एजेन्सीको सहयोगमा

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलेसियाका गृहमन्त्री इस्माइल नेपाल आँउदै

    मलेसियाका गृहमन्त्री सैफुद्दिन नासुसन इस्माइल बिहीबार नेपाल आउने भएका छन्। गृहमन्त्री

नास्टले माघ १० गते राष्ट्रिय नवप्रवर्तन सम्मेलन गर्ने

    नेपालमै पहिलो पटक राष्ट्रिय प्रवर्तन सम्मेलन आयोजना हुने भएको छ। नेपाल

चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्चको आदेश

    बिकिनी किलरका नाममा परिचित चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्च अदालतले आदेश

साउदीमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड

    साउदी अरबमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड दिइएको छ । साउदीमा १५ वर्षदेखि