४ बजे सपथ ग्रहण हुदै,देउवा सरकारमा सामेल हुने यी हुन् १९ भाग्यमानी,३ राज्यमन्त्रीको पनि आजै सपथहिजै हुने भनिएको मन्त्रिपरिषद विस्तार आज ४ बजे मात्र हुने भएको छ। १९ जना नया मन्त्रीले सपथ खादै छन्,मन्त्रीको नाम टुंगो लागे पनि कसलाई कुन मन्त्रालय दिने भन्ने सबै टुंगो लागिनसकेको श्रोतको भनाइ छ। कांग्रेसको पौडेल गुट बाट रामकृष्ण यादव(धनुषा), सञ्जय गौतम(प्युठान), यज्ञबहादुर थापा, (काँस्की), र राजन केसी(काठमाडौं) मन्त्री बन्ने पक्का पक्की भएको छ। तर मन्त्रालय भने टुंगो लाग्न सकेको छैन। उता देउवा खेमा बाट मीन विश्वकर्मा, अम्बिका बस्नेत, अर्जुनप्रसाद जोशी र बीरबहादुर बलायर सरकारमा सहभागी हुने पक्का भएको देउवा निकट उच्च स्रोतको दाबी छ। यता नेता कृष्णप्रसाद सिटौला पक्षबाट भीमसेनदास प्रधान र खुमबहादुर खड्का समूहबाट मोहनबहादुर बस्नेतको नाम अनुमोदन भैसकेको छ ।

उता माओबादी बाट गिरिराजमणि पोखरेल , स्वास्थ्य मन्त्री,महेन्द्रबहादुर शाही (उर्जा मन्त्री,टेकबहादुर बस्नेत (मन्त्रालय टुगिन वाकी )शिवकुमार मण्डल (मन्त्रालय टुगिन वाकी )सन्तकुमार थारु चौधरी (मन्त्रालय टुगिन वाकी )आशा खनाल (मन्त्रालय टुगिन वाकी ) मन्त्री बन्दै छन्। छमबहादुर गुरुङ,जाकिर हुसेन,रामसिंह यादव र शम्भु श्रेष्ठ राज्य मन्त्री बन्दैछन। शम्भु कांग्रेस बाट संबिधान सभाको चुनाबमा टिकट नपाएर माओबादीमा प्रवेश गर्दै सर्लाही १ बाट झलनाथ खनाललाइ पराजित गर्दै सांसद बनेका हुन् । उता फोरम लोकतान्त्रिक बाट जितेन्द्र देब पर्यटन र गोपाल दहित भूमिसुधार मन्त्री बन्दै छन्। त्यस्तै मिथिला चौधरी बाताबरण मन्त्री बन्दै छिन। चौधरी नेकपा संयुक्त बाट मन्त्री बन्ने भएकी हुन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने