वैदेशिक रोजगारीलाई व्यवस्थित बनाउने प्रचण्डको प्रतिवद्धताकाठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष एवम् पूर्व प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले वैदेशिक रोजगार व्यवसायलाई व्यवस्थित बनाउने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका छन् ।

अध्यक्ष दाहालले वैदेशिक रोजगार व्यवसायलाई सम्मानित, प्रभावकारी र व्यवस्थित बनाउन सबैको सामूहिक पहलको आवश्यक्तामा पनि जोड दिए । बुधबार पेरिसडाँडास्थित पार्टी केन्द्रिय कार्यालयमा नेपाल वैदेशिक रोजगार व्यवसायी संघका नवनिर्वाचित पदाधिकारीहरुसँगको सामूहिक भेटमा उनले मुलुकभित्रै रोजगारीको अवसर सृजना गर्ने कामलाई आफू र आफ्नो पार्टीले प्राथमिकता दिएको पनि स्पष्ट पारे ।

अध्यक्ष दाहालले संविधान कार्यान्वयनको काम गुणात्मक चरणमा प्रवेश गरेको उल्लेख गर्दै अव मुलुक आर्थिक विकास र समृद्धिको दिशामा केन्द्रित हुने विश्वास पनि व्यक्त गरे । उनले आफ्नो पार्टी सामाजिक न्यायसहितको आर्थिक विकासको पक्षमा रहेको पनि बताए । त्यस अवसरमा संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष रोहन गुरुङले वैदेशिक रोजगार व्यवसायमा देखिएको समस्या समाधान गर्न अध्यक्ष दाहालको ध्यानाकर्षण गराएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको