यी हुन् देउवाले मुन्टो बटार्दा बाढीले उछिट्याएको माछा झै बनेका सांसदमहादेवलाइ फन्को मर्दा बरु पुण्य प्राप्त हुन्थ्यो होला तर शक्तीकेन्द्रको फन्को मार्दा करोडौ स्वाहा पनि भयो झन्डा सहितको गाडी चढेर दुनियालाइ देखाउने रहर त्यतिकै सेलायो। चाकडी र पैसाको बलमा राजयोग किनेर भुइँमा न भाडामा भएका हरुको यतिबेला दयनिय अवस्था छ।कसै कसैले लैनचौरको भारतीय दुताबासको गेट सम्म पुर्याईदिएकै भरमा राज्य मेरै हो भन्ने एक जना बुज्रुक यो पाला नराम्ररी ठेगान लागेका छन।

बिगतमा सुशील कोइरालालाइ गाडी उपहार दिएका संखुवासभाका दिपक खड्का पैसा पेलेकै भरमा सांसदको टिकट लिएर साम्सद बन्न सफल भए । चाकडी गर्नमा माहिर उनि राज्यमन्त्री पनि भए। देउवा सरकारमा फुल मन्त्री बन्न गर्न हुने नहुने सबै गरे तर पनि उनी मन्त्री बन्न नसक्ने अवस्थामा पुगेका छन। प्रधानमन्त्री पत्नी आरजुलाई बनारसी साडी दिने देखि एकजना चल्तापुर्जा पत्रकारलाई गाडी दिदा पनि फुलमन्त्रीको गाडी नपाएका खड्का यतिबेला झोक्राएर बसेका छन। प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा प्रधानमन्त्री बनेपछि मन्त्री बन्नैका लागि क्याम्प परिवर्तन गर्नेहरु धेरै थिए । तिनै मध्येका एक दिपक खड्का पनि हुन्। तर अहिले उनी बाढीले उछिट्याएको माछा झै बनेका छन् ।

हुन् त खड्काले अलि पगितो पहुच देखाए पछि उनको नाम सुन्ने बित्तिकै देउवाले मुन्टो बटार्दा उनी लिष्टमै परेनन् । भारतीय दुताबास बाट आफ्नो सिफारिस गराउदै देउवाको दिमाग खराब गराए पछि खड्का आउट भएको कांग्रेस वृतमा चर्चा छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने