यी हुन् बाचा पुरा गर्ने बबन,संघलाइ निशुल्क दिए आफ्नै भवनचुनाबमा गरेको प्रतिबद्दतालाइ अक्षरश पालना गर्दै नेपाल वैदेशिक रोजगार व्यवसायी संघका नवनिर्वाचित सदस्य बबन कुमार सिंहले संघलाई आफुले उपलब्ध गराउने घरमा सरिदीन आग्रह गरेका छन ।मनकारी सिंहले निः शुल्क रुपमा मिथिला भवनको केहि तला संघलाइ दिने भएका हुन् ।

संघको २५ औं साधरणसभाको चुनावि दौडमा मिथिला मेनपावर सर्भिस प्रालीका प्रबन्ध निर्देशक बबन कुमार सिंहले मिथिला भवनमा संघको कार्यलयका लागि भवन दिने प्रतिबद्धता गरेका थिए ।उनले प्रतिबद्धता अनुसार कार्यन्वयनका लागि संघसँग औपचारिक पत्र लेखेर मिथिला भवन संघको कार्यालयका लागि निः शुल्क रुपमा उपलब्ध गराएका हुन् । एयरपोर्टको मूल गेटको सम्मुखमा रहेको मिथिला भवनको तीन फ्ल्याट निशुल्क रुपमा दिने निर्णय गर्दै संघको कार्यालय बत्तीसपुतली बाट त्यहाँ सार्न उनले ताकेता गरेका छन ।उनले नेपाल वैदेशिक रोजगार व्यवसायी संघलाई सम्बोधन गरी लेखेको पत्रमा घर धनी उनको आमा शुसिला देवी, आफू स्वयमको साथै सजनी सिह पौडेलले संयुक्त रुपमा हस्ताक्षर गरेको छ ।संघको आफ्नै भवन निर्माण नभए सम्मका लागि उनले सो भवन निशुल्क दिने बताएका छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन फागुन ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म

    नेकपा एमालेको जन वर्गीय संगठन नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन

गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

सन्दीप लामिछानेको निलम्बन फुकुवा हुने

    नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) को कार्यसमिति बैठक आज पोखरामा बस्दैछ ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् ।