बहालवाला मन्त्री तानिने भए पछी अर्बौ रकम छलीका अभियुक्त चूडामणीले यसरी पाउदैछन् अभयदानअर्बौ रकम छली गरेको अभियोगमा थुनामा परेका आन्तरिक राजश्व विभागका महानिर्देशक चुडामणी शर्मा लाइ छुटाउन नेता हरुले अदालतमा सेटिंग मिलाएको खुल्न आएको छ। सोहि बमोजिम सर्वोच्च अदालतले हालै शर्मालाई अनुकुल हुनेगरी फैसला गरेको छ ।

कांग्रेस नेता एबम पूर्व अर्थमन्त्री राम शरण महत र पूर्व अर्थ मन्त्री तथा अहिलेका विदेश मन्त्री कृष्ण बहादुर महरा समेत उक्त काण्डमा तानिने भए पछि शर्माले अभय दान पाउन लागेको श्रोतको भनाइ छ। अहिलेका प्रधान न्यायधिश गोपाल पराजुली र प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवा तँ तँ र म म गर्ने साथी हुन्।
देउवाले पराजुलीलाइ तिमी भनेर सम्बोधन गर्छन। देउवाको आग्रहमा उनै पराजुलीले सबै मिलाउछु भनेको श्रोतको दाबी छ।प्रचण्डको बिशेष आग्रहमा देउवाले महत र महरा जोगाउन पराजुलीलाइ आग्रह गरेका थिए। शर्मा परिवार र सरकार संगको डिल वकिल भीमार्जुन आचार्यले गरेका हुन्। महत र महरा सहित अन्य पार्टीका आधा दर्जन नेता तानिने भए पछि यस्तो प्रपन्च रचिएको बताईएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता

वसन्त श्रवणका लागि राष्ट्रपति हनुमानढोकामा

    सरस्वती पूजाको अवसरमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले वसन्त श्रवण गरेकी छिन् ।

गृहमन्त्री लामिछानेले प्रेमप्रसाद आचार्यका परिवारलाई भेटे

    उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेले हिजो आत्मदाह गरेको प्रेमप्रसाद आचार्यका परिवारलाई