सिद्धार्थ इन्स्योरेन्सको सेयर साउन १६ देखि लिलामीमासिद्धार्थ इन्स्योरेन्स कम्पनी लिमिटेड आठ हजार तीन सय ८० कित्ता सेयर यही साउन १६ गतेदेखि लिलामीमा निकाल्न लागेको छ। कम्पनीले हकप्रद निष्काशनको क्रममा बिक्री नभएको सेयर बोलकबोलमार्फत विक्री गर्ने भएको हो । कम्पनीले साधारण समुहको सात हजार पाँच सय ८३ कित्ता र संस्थापक समुहको तीन सय ६७ कित्ता सेयर यही साउन १६ गतेदेखि लिलामीमा निकाल्न लागेको हो ।

कम्पनीको सेयर खरिद गर्न चाहनेले न्युनतम एक सय रुपैंयाँमा तोकिएको भन्दा बढी मुल्य अंकित गरी बोलकबोल गनुपर्ने हुन्छ । बोलपत्र साउन २३ गतेसम्म पेश गर्न पाइनेछ । सिद्धार्थ इन्स्योरेन्स कम्पनीको सेयर निष्काशन तथा बिक्री प्रबन्धकमा एनएमबि क्यापिटल लिमिटेड रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
५ महिनामा ४ खर्ब ८० अर्ब रेमिट्यान्स भित्रियो

    चालु आर्थिक वर्ष (आव) २०७९/८० को पहिलो ५ महिनामा ४ खर्ब

शोधनान्तर बचत ४६ अर्ब पुग्यो, सुधारिंदै अर्थतन्त्र

      आयात नियन्त्रण र रेमिट्यान्स वृद्धि हुँदा भुक्तानी सन्तुलन (शोधनान्तर स्थिति)

४१ अंकले घट्यो नेप्से परिसूचक, ५ अर्बभन्दा बढीको कारोबार

    साताको अनित्म कारोबार दिन बिहीबार सेयर बजारमा दोहोरो अंकको गिरावट देखिएको

ग्लोबल आईएमई र बैंक अफ काठमाण्डूको एकीकृत कारोबार सुरु

    सोमबार प्रधानमन्त्री, मुख्य सचिव, सचिव र गभर्नरदेखि व्यवसायीसम्मले एउटै मञ्च सेयर