साउन २७ बाट हाइड्रोपावरको १ करोड ५ लाख कित्ता शेयर आउँदैसानिमा माई हाइड्रोपावर लिमिटेडले शत्प्रतिशत हकप्रद सेयरको निष्कासन गरेको छ । १ करोड ५ लाख ५० हजार कित्ता  हकप्रद सेयर निष्कासन गरेको हो ।

हाइड्रोपावर लिमिटेडले १ बराबर १ ९१ः१० अनुपातमा साउन २७ गतेदेखि भदौ २९ गतेसम्म हकप्रद शेयर निष्कासन गर्दैछ । कम्पनीको शेयरधनिका लागि प्रति शेयर एक सय अङ्कित दरले हकप्रदत्ता शेयर निष्कासन गर्न लागेको हो । दोस्रो बजारमा आइतवार रू।.१ हजार १ सय १९ मा कारोबार भइरहेको कम्पनीको हकप्रद शेयर प्रतिकित्ता रू.१ सय अङ्कित दरमा खरीद गर्न पाइने छ ।

कम्पनीको साउन ८ गतेसम्म शेयर किन्ने वा शेयर स्वामित्व हुने शेयरधनिहरुले हकप्रद शेयरमा खरीदको लागि आवेदन दिन सक्नेछन् । हकप्रद शेयर खरीदका लागि कम्पनीको शेयर निष्कासन तथा बिक्री प्रबन्धक सनराईज क्यापिटल लिमिटेड र सानिमा बैङ्कका शाखाहरु उपत्यका भित्र चुच्चेपाटि, कलंकी, कुमारीपाटी ललितपुर, महाराजगंज, न्युरोड, सुर्यबिनायक र उपत्यका बाहिर बिराटनगर, बिरगञ्ज, बिर्तामोड, बुटवल, दमक, धरान, नारायणगढ पोखरा र धरान लाहानबाट आवेदन दिन सकिन्छ ।

हकप्रद शेयर निष्कासन बाँडफाँटपछि कम्पनीको चुक्तापूँजी रू.२ अर्ब ११ करोड पुग्नेछ । त्यसैगरी, कम्पनीको प्रक्षपित वित्तिय विवरण अनुसार आव २०७४र७५ मा जम्मा शेयरपूँजी रू. २ अर्ब ५१ करोड २२ लाख ६६ हजार पुग्ने प्रक्षपण गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य कटौती गर्न प्रधानमन्त्रीको निर्देशन

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य कटौती गर्न निर्देशन दिएका छन्। 

पेट्रोलमा प्रतिलिटर १४ रुपैयाँ ५६ पैसा नाफा

    नेपाल आयल निगम पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य समायोजन रोकेको छ ।

ललितपुर महानगरले हटाउँदै लगनखेलको मञ्जुश्री पेट्रोल पम्प

  ललितपुर महानगरपालिकाले लगनखेलमा रहेको मञ्जुश्री पेट्रोल सेन्टर हटाउन सुरु गरेको छ ।

अरुण तेस्रो जलविद्युत निर्माणले देशको अर्थतन्त्रमा ठूलो योगदान पुग्ने छ : मन्त्री यादव

        वन तथा वातावरणमन्त्री प्रदीप यादवले सङ्खुवासभा जिल्लाको मकालु गाउँपालिकामा