सेकुवा कर्नरमा घुस लिन पुगेका चार भाई परे अख्तियारको पासोमाअख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको टोलिले जिल्ला मालपोत कार्यालय भक्तपुरमा कार्यरत मालपोत अधिकृत सहित चार जनालाई ५० हजार घुस रकम सहित नियन्त्रणमा लिएको छ । आईतबार प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै आयोगले मालपोत अधिकृत चक्र बहादुर श्रेष्ठ, नायब सुब्बा राज कुमार घिमिरे, नायब सुब्बा दिनेश रेग्मी र खरिदार दुर्गा प्रसाद पोखरेललाई वेभ सेकुवा कर्नर कौशलटारबाट नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

आपसी मिलेमतोमा संयुक्त श्रेस्ता कायम भएको जग्गाबाट सार्वजनिक बाटो कायम गरी बाँकी रहेको जग्गा अन्य व्यक्तिको नाममा दर्ता नामसारी गर्ने प्रयोजनका लागि सेवाग्राहीसंग विभिन्न बहानामा उनीहरुले घुस रकम लिन सेकुवा कर्नर आएकावेला घुस रकम सहित उनीहरु पक्राउ परेको अख्तियारको विज्ञप्तिमा भनिएको छ । भू माफियाको जालोमा परेका उनीहरुले यस अघि पनि त्यस्तै काम गरेको खुल्न आएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने