देखिएन ममताको निको चाला,आत्तिएर मिडिया माथि किन गरिन हमला ?गोर्खाल्याण्डको आन्दोलनले बंगालकी ममता बेनर्जी माथि ठुलो प्रहर भएको संकेत मिलेको छ।उनले सिलगडीमा रहेको एबिएन नेटवर्क बन्द गराएर असली नियत देखाएकी छिन। आफुलाई क्रुर शासक ठान्नेले केहि शिप नलागे पछि मिडियामा हमला गर्छ र त्यसैको आधारमा उसको पत्तासाफ हुन्छ भन्ने कुरालाई ममताले थप प्रष्ट पारेकी छिन।गोर्खाल्याण्डको आन्दोलन संग तर्सिएर उनले मिडिया माथि गरेको हमलाको चौतर्फी बिरोध हुन् थालेको छ । सयौ बर्ष पुरानो गोर्खाल्याण्डलाइ दबाउन होमिएकी ममताको पतन निश्चित रहेको विश्वभरमै विश्लेषण हुन् थालेको छ । बिरताका प्रतिक गोर्खेका सन्तानको आशु र रगतले उनलाई पोल्न थालेको र गोर्खाल्याण्ड तिनै शहिदको सपनाको अन्तिम अस्त्र भएको भन्दै यतिबेला शक्तीकेन्द्रले गोर्खाल्याण्डको विकल्प नरहेको सुझाब भारतको केन्द्र सरकारलाई दिन थालेका छन।

 

दार्जिलिंगको मोर्चा आन्दोलनको समाचार दिएको आरोपमा उक्त मिडिया बन्द गराएर ममताले विश्व भरिका गोर्खाको श्राप र धारे हात पाएको चर्चा छ। गोर्खाल्याण्डलाइ निस्तेज पार्न ममता सरकारले मिडिया माथि हमला गरेर आफै आलोचनाको पात्र बनेकी छिन। हिजो रति पुलिश पठाएर उक्त कार्यालय बन्द गराएको हो। गोर्खाल्याण्डको आन्दोलनको सहि समाचार प्रसारण गरेको अभियोगमा बन्द गरिएको उक्त कार्यालयमा प्रहरी तैनाथ छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको