मोडलिङमै छ सुस्मितालाई मोज,सेक्स अपिल गर्दै दिइन यस्तो पोजसुन्दर अनि आकर्षक शरीरकी धनी उनको सुन्दरताको मापन गर्ने यन्त्र हुदो हो त उनी बाहेक अरु प्रतिस्पर्धामा रहने सम्भावना कमै मात्र हुन्थ्यो । रुपले मात्र धपक्क बलेकी छैनन् उनी। उनको कला अझ बढी चम्किलो छ। आफु त सुन्दर छदै छिन अरुलाई पनि बाहिरी सुन्दरतामा ढाल्न उनि उत्तिकै पोख्त छिन।अझ बुझ्ने गरि भन्नु पर्दा उनी कुशल ब्युटिसियन समेत हुन्। पूर्बको रानी अर्थात् सुन्दर भेडेटारको फेदी धरानमा जन्मे हुर्केकी उनी अर्थात् सुस्मिता गुरुङ मोड्लिंग गर्नमा पारंगत छिन,एक प्रकारले स्थापित भइसकेकी छिन।

 

दमदार अभिनय गर्नमा खप्पिस उनी मयुर झैँ नाच्न पनि सिपालु छिन।काठमाडौँमा स्थापित हुने चरणको अन्तिम पर्खाईमा रहेकी उनले दर्जन म्युजिक भिडियोमा आफ्नो तिख्खर कलालाई कैद गराई सकेकी छिन। सुन्दरताको अनुपम राग देखिने सुस्मिता आफुलाई हट एण्ड सेक्सी मोडल भन्न मन पराउछिन।
हुन् पनि उनि यति सेक्सी देखिन्छिन भनेर साध्य छैन। यदि देवता हरुको युग अहिले हुन्थ्यो भने स्वयम् शिब उनलाई पाउन हत्ते गरेर लाग्न सक्थे।उनका हरेक अंग सेक्सी छन अझ नृत्य त उम्दा सेक्सी देखिन्छ। भरिलो ज्यान त बारुले कम्बरले उनको सुन्दरतालाई यति बिधी निखारेको छ र त उनी उत्पात सेक्सी देखिन्छिन। नशालु आँखा र ओठ संगैको त्यो कालो कोठी सहितको हेराइले त अझ बढी बाण नै हन्छ। यस्तो बाण हान्न सक्ने सुन्दरता बोकेर बसेकी उनलाई कसले छाँद हाल्ने हो त्यो भने उनैलाई पनि थाहा नहोला।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रवि लामिछाने नागरिकता लिन जिल्ला प्रशासन पुगे

    सर्वोच्च अदालतले नागरिकतामा दोषी ठहर गरेपछि मन्त्री र सांसद पद गुमाएका

यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ