दुई नम्बर प्रदेशमा कहिले के हुदैछ,आयोगले गर्यो यस्तो निर्णयनिर्वाचन आयोगले दुई नम्बर प्रदेशको स्थानीय तहको निर्वाचनकालागि निर्वाचन कार्यक्रम स्वीकृत गरेको छ। आयोगको बुधबार बसेको बैठकले दुई नम्बर प्रदेशकाको निर्वाचनकालागि निर्वाचन कार्यक्रम स्वीकृत गरेको हो।

आगामी जेट दुई गते दुई नम्बर प्रदेशका आठ जिल्लामा तेस्रो चरणको स्थानीय तह निर्वाचन हुँदैछ। त्यसका लागि आयोगले आठ जिल्लाका १२७ स्थानीय तहको निर्वाचन सम्पन्न गर्न भदौ २१ गते उम्मेदवारी मनोनय पत्र दर्ता गर्ने र भदौ २४ गते उम्मेद्वारलाई निर्वाचन चिन्ह प्रदान गर्ने कार्यतालिका सार्वजनिक गरेको हो।

आयोगका प्रवक्ता सुर्यप्रसाद शर्माका अनुसार उम्मेद्वारी मनोनय दर्ता, निर्वाचन चिन्ह प्रदान र असोज २ गते विहान सात बजेदेखि अपरान्ह पाँच बजेसम्म मतदान गर्ने गरी आयोगले निर्वाचन कार्यक्रम स्वीकृत गरको हो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने