ओलीले भने- एमालेसंग नमिले माओबादी सती जान्छ, चुनाव जित्नु छ भने एमालेसँग मिल्नुसमुलुककै ठुलो बामपन्थी पार्टी एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीले मुलुकलाई बामपन्थीमय बनाउन नेकपा माओवादी केन्द्रका नेताहरुलाई प्रस्ताव बिशेष प्रस्ताब राखेका छन।नेपालका जनता बामपन्थीलाई मन पराउछन् तर बामपन्थी बिदेसी प्रतिक्रियावादी शक्तिहरुको चंगुलमा पर्ने र त्यसैको सिकार हुने गरेको ओलीको तर्क थियो। देशी बिदेसी प्रतिक्रियावादी शक्तिहरु बामपन्थी फुटाएर मुलुकलाई अघि बढन नदिने काम गरिरहेको भन्दै ओलीले एमाले र माओवादी मिलेरै मुलुकलाई बामपन्थीमय बनाउनु पर्ने र त्यसका लागी माओबादी तयार रहनु पर्ने ओलीको भनाइ थियो।

‘म माओवादी केन्द्रका नेताहरुलाई भन्छु, चुनाव जित्नुछ भने एमालेसँग मिल्नोस, अव सती नै जानु छ, सर्वनास नै हुनु छ भने त के गर्नु ? सती गएर कसैले जित्दैन, सर्वनाश होइन्छ, केही कमजोरी भएको छ, तर ढिला नै त भइसकेको छैन, अव सोचेर अघि बढनोस, चुनाव जित्नु छ भने एमालेसँग मिल्नुस,’ नेपाल बैदेशिक रोजगार ब्यवसायी संघका नवनिर्वाचित पदाधिकारीलाई आज आफ्नै निवास बोकोटमा बोलाएर बधाई तथा शुभकामना दिने क्रममा ओलीले उक्त प्रस्ताब राखेका हुन्। माओबादीले कांग्रेस संग नजिकिनु भन्दा एमालेसंग नजिकिदा फाइदा हुने तर्क समेत ओलीले उक्त अबसरमा गरेका थिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने