एमालेको स्थायी समिती बैठकमा ओलीले केक काटे, बालकोटमा एमालेजनले बिजयको खुशी यसरी साटेहरेक वर्ष झैँ यस वर्ष पनि आज साउन १ गतेलाई कर्कट संक्रान्ति (साउने संक्रान्ति) का रुपमा मनाइँदैछ । तर एमाले अध्यक्ष केपी ओलीको निवास बालकोटमा साउने संक्रान्ति सहितको गजबको खुसियाली मनाईएको छ।
एमालेका नेताहरुले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको निवास बालकोटमा त्यसरी फरक प्रकारले खुसियाली साटासाट गरेका छन् । सरकारी पक्षपात, सत्ताधारी गठबन्धन र देशी–विदेशी हर्कतका बावजुद दुबै चरणका स्थानीय निर्वाचनमा एमाले पहिलो भएपछि नेताहरुले केक काटेर उधुम पाराले खुसियाली साटेका हुन्।

यसै बीच नेकपा एमाले स्थायी समितिको बैठक पनि अहिले ओली निवासमै बसिरहेको छ । बैठकमा चुनावी समिक्षा, प्रदेश नम्बर २ मा हुने चुनाव र संविधान संसोधनका विषयमा छलफल भैरहेको छ । बैठकमा मधेसमा एमालेप्रतिको भ्रम चिर्न कसरी अगाडी बढ्ने भन्नेमा छलफल हुने एमाले कार्यालयका सचिव कृष्णगोापाल श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार राजपा नेपालसँग छलफल गरेर संविधान संसोधनका विषयमा पनि कुराकानी अगाडी बढाउनेमा छलफल हुनेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने