नविल बैंकको थप ४ ठाउँमा एटिएम सेवा शुचारुकाठमाण्डौं । नबिल बैंकले थप ४ वटा नयाँ एटीएमहरू सञ्चालनमा ल्याएको छ । बैंकले बुधबार काठमाडौंको बूढानिलकण्ठ, पुतलीसडक, वीरगन्जको होटल भिस्वाँ र लुम्बिनीमा नयाँ एटिएम सेवा शुचारु गरेको हो । यससँगै बैंकको एटीएम सञ्जाल काठमाडौं उपत्यकाभित्र ५४ वटा र उपत्यका बाहिर ४६ वटा गरी कुल सय पुगेको छ । भिसा कार्ड, मास्टर कार्ड, युनियन पे अन्तराष्र्टिय कार्ड र एससिटी कुनै पनि कार्ड बाहकहरूले उक्त एटीएमहरूबाट नगद झिक्ने तथा एटीएमका अन्य सुविधाहरू उपभोग गर्न सक्ने छन् ।

नबिल बैंकले ५२ वटा शाखा र १ विस्तारित काउन्टरको बृहत् सञ्जाल, सयवटा एटीएमको विशाल संरचना र १ हजार ५ सयभन्दा बढी नबिल रेमिट एजेन्टहरूका साथमा देशव्यापी रूपमा र विश्वभर धेरै एजेन्टहरूमार्फत सेवा प्रदान गरेर आफ्ना सबै स्टेकहोल्डरहरूसँगै अघि बढ्ने विश्वास राखेको बैंकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सानिमा बैंकले लियो २ करोड अमेरीकी डलर ऋण

    सानिमा बैंकले अन्र्तराष्ट्रिय वित्त निगम (आइएफसी) सँग २ करोड अमेरीकी डलर

जेठ १४ गते रातिको फुटेज भेटियो

    अर्थमन्त्रालयमा बाहिरी व्यक्तिको घुसपैठ भएको भनिएको १४ जेठको सीसीटीभी फुटेज रिकभर

व्यापारघाटा १७ खर्ब नाघ्यो, विदेशी मुद्रा सञ्चितिको दबाबमा देश

    आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को वस्तु तथा सेवा आयातमा १९ खर्ब रूपैयाँ

लक्ष्यभन्दा कम राजश्व संकलन, निर्यातभन्दा ४० गुणा बढी आयात

    अघिल्लो आर्थिक वर्ष २०७७/०७८ मा लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व संकलन भएको भैरहवा