पहिले बोलाउदा नआउने चांडो,सत्ताधारीलाई कमल थापा भई दिए घाँडोस्थानीय तहको दुई चरणको निर्वाचनमा पत्तासाफ भएको राप्रपाको केन्द्रिय समितिमा बबाल मच्चिएको छ । कमल थापा बिरुद्व जनमत आएको भन्ने सत्ताको स्वादले पार्टी बिग्रिएको भन्ने उनको चर्को आलोचना भएको छ।

प्रधानमन्त्री देउवा र माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डलाई भेटेर संविधान संशोधनमा साथ दिन्छु, उपप्रधानमन्त्री सहित ४ मन्त्रालय चाहिन्छ भन्न पुगेका अध्यक्ष कमल थापालाई बिराज विष्ट सहितका १० सांसदले संशोधन राष्ट्रघाती भएकाले साथ दिन सकिन्न भनेर चुनौति नै दिए । पार्टी फोड्ने कि संविधान संशोधनमा साथ दिएर सरकारमा जाने भन्ने धारका कुराले थापा मर्माहत बनेको बुझिएको छ। हिजो कमल थापा लाई मंत्री खाइदेउ भन्दा घुर्की लगाऊथे आज उनै थापालाई देउवा र प्रचण्डले पत्याएका छैनन र थापाले उपप्रधान मंत्री नपाउने भएका छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने