पहिले बोलाउदा नआउने चांडो,सत्ताधारीलाई कमल थापा भई दिए घाँडोस्थानीय तहको दुई चरणको निर्वाचनमा पत्तासाफ भएको राप्रपाको केन्द्रिय समितिमा बबाल मच्चिएको छ । कमल थापा बिरुद्व जनमत आएको भन्ने सत्ताको स्वादले पार्टी बिग्रिएको भन्ने उनको चर्को आलोचना भएको छ।

प्रधानमन्त्री देउवा र माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डलाई भेटेर संविधान संशोधनमा साथ दिन्छु, उपप्रधानमन्त्री सहित ४ मन्त्रालय चाहिन्छ भन्न पुगेका अध्यक्ष कमल थापालाई बिराज विष्ट सहितका १० सांसदले संशोधन राष्ट्रघाती भएकाले साथ दिन सकिन्न भनेर चुनौति नै दिए । पार्टी फोड्ने कि संविधान संशोधनमा साथ दिएर सरकारमा जाने भन्ने धारका कुराले थापा मर्माहत बनेको बुझिएको छ। हिजो कमल थापा लाई मंत्री खाइदेउ भन्दा घुर्की लगाऊथे आज उनै थापालाई देउवा र प्रचण्डले पत्याएका छैनन र थापाले उपप्रधान मंत्री नपाउने भएका छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने

कांग्रेस सांसदले गरे प्रदेशसभा तोडफोड

  प्रदेश ५ को प्रदेशसभामा नेपाली कांग्रेसका सांसदको विरोधका बीच प्रदेशसभा बैठकलाई निरन्तरता