लभ गर्ने भरपर्दो ठाँउको खोजीमा हुनुहुन्छ? यदी त्यसो हो भने अब तपाइलाई सरकारले कोठा उपधब्ध गराउछअंगालो मारेर धित मरुन्जेल कुरा गर्न, एक अर्काको मुटु साट्न,प्रेमिल कुरा गरेर तरंगीत हुन् न त अब कुनाकन्दरा खोज्नु पर्यो न जंगल तिरै धाउनु पर्यो न त कसैले थाहा पाउला कि भनेर सम्साझै रिसोर्ट तिर टाप कस्नु पर्यो। यी सबै लुकिछिपी काम गर्ने दिन सकिए।अब सरकारले नै सबैको मर्का र चाहना बुझेर सबै उमेर समुहका लाई मिल्ने गरी मन लागेका बेला जेसुकै गर्न मिल्ने सरकारी घर उपलब्ध गराउने भएको छ। सरकारले उपलब्ध गराउने घरको कोठा भाडामा लिएर लभ गर्न सकिने छ ।

१ घण्टाका लागी पाइने उक्त कोठामा प्रहरीले खानतलाश गर्न पाउदैन,जे जे गरे पनि छाती फुलाएर गर्न पाइन्छ। यति पढी सके पछि तपाइलाई लाग्ला कहाँ रैछ त्यस्तो ठाउँ तुरुन्तै जानुपर्यो। तर तपाइले भन्ने बित्तिकै त्यो सम्भब छैन यो ब्यबस्था नेपालमा नभई क्यूवाको राजधानी हवानामा मात्र छ।क्यूवाको राजधानी हवानामा सरकारले लभ रुम निर्माण गरिसकेको छ । १९९० को आर्थिक संकटका बेलामा समुद्री आँधीबाट जनतालाई बचाउन आश्रय गृह बनाइएका भवनहरु समेत धमाधम होटल लभमा परिणत गरिएका छन् ।
पोसारस अर्थाात लभ रुम । असाध्यै सस्तोमा उपलव्ध गराइने र जो कसैले उपयोग गर्न सक्ने भएपछि क्यूव अमेरिकी, युरोपियन देशहरुभन्दा पनि खुला हुनपुगेको छ । बीबीसीका अनुसार क्यूवा प्रेमालापमय हुन थालेको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने

कांग्रेस सांसदले गरे प्रदेशसभा तोडफोड

  प्रदेश ५ को प्रदेशसभामा नेपाली कांग्रेसका सांसदको विरोधका बीच प्रदेशसभा बैठकलाई निरन्तरता