सांसद गुरुङद्वारा बाढीपीडितलाई राहत वितरणराजविराज । नेपाली काँग्रेसका नेता एवम् सांसद धनराज गुरुङले सप्तरीमा एक हप्ता अगाडि विभिन्न खोलामा आएको बाढीबाट पीडितका लागि आफ्नो एक महिनाको तलबबाट राहत वितरण गर्नुभएको छ ।

जिल्लाको मोहुली खोलामा आएको बाढीबाट प्रभावित मैनाकडेरी, भेडिया र रघुनाथपुरका एक सय १० परिवारलाई उहाँले एक थानका दरले सुपरनेट झुल बाँड्नुभएको हो । बाढीबाट प्रभावित क्षेत्रका बस्ती तथा कटानको अवलोकन गर्दै तिरुहुत गाउँपालिकाको भेडियामा मोहुली खोलाले भत्काएको बाँध पुनःनिर्माणमा जुटेका नेपाली सेना र सशस्त्र प्रहरीको कामको निरीक्षणसमेत उहाँले गर्नुभयो ।

यस्तै नेपाल सशस्त्र प्रहरी परिवार महिला सङ्घ काठमाडाँैले सप्तरीको मेनाकडेरीमा स्वास्थ्य शिविरकोे आयोजना गरेको छ । सशस्त्र प्रहरी बल बेस क्याम्प मैनाकडेरीमा आयोजित सो शिविरमा करिब पाँच सय बाढीपिडित महिला, पुरुष र बालबालिकाको स्वास्थ्य परीक्षण गरिएको छ । शिविरमा डा रोशनकुमार झा, डा दीपेन्द्र तिमल्सिनालगायत स्वास्थ्यकर्मीको टोलीले स्वास्थ्य जाँच गर्दै निःशुल्क औषधिसमेत वितरण गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता

वसन्त श्रवणका लागि राष्ट्रपति हनुमानढोकामा

    सरस्वती पूजाको अवसरमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले वसन्त श्रवण गरेकी छिन् ।

गृहमन्त्री लामिछानेले प्रेमप्रसाद आचार्यका परिवारलाई भेटे

    उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेले हिजो आत्मदाह गरेको प्रेमप्रसाद आचार्यका परिवारलाई