बम फ्याक्ने पुलिसलाई १५०० दिएको छैन भन्दै गृहमंत्रीले दिए यस्तो दनकहातले बम फ्याक्ने प्रहरी हवल्दारलाई रु. १५०० पुरस्कार दिएको भनि सामाजिक सञ्जालमा गरिएको प्रचार गलत भएको गृहमन्त्री जनार्दन शर्माले प्रष्टिकरण दिएका छन् ।

आफ्नो फेसबुक पेजबाट स्ट्याटस् मार्फत मन्त्री शर्माले भनेका छन “नेपाल प्रहरीका हवल्दार श्री दुर्गा बहादुर राना गृह मन्त्रालयमा भेट्न आएको र मैले धन्यबाद दिएको हो, भेटका क्रममा गृह मन्त्रीले रु.१५०० दियो भनी भ्रम छरेर उनको साहसिक कदमको अपमान नगर्न आग्रह गर्दछु ।”

दोस्रो चरणको निर्वाचनमा दाङको तुल्सीपुरस्थित अम्वास मतदान केन्द्रमा राखिएको बम हातले समाएर फ्याकेका दुर्गा बहादुर रानालाई रु १५०० दिएर अपमान गरिएको भन्दै बिहानैदेखि सामाजिक सञ्जालमा गृह मन्त्रालय र गृहमन्त्री शर्माको चर्को आलोचना गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेपाल सरकारले सूचना प्रविधिको क्षेत्रमा लगानी गर्छ : सञ्चारमन्त्री शर्मा

    सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री रेखा शर्माले सरकारी डेटा सेन्टरहरुको मुख्य साँचो