बहुमुखी प्रतिभावान रितुको यस्तो राजखिरिलो ज्यान अनि सुन्दरताले भरिएको कोइली स्वर। बोली बचनमा उत्तिकै मिठास,त्यहि मिठास र सुन्दरताले खारिदै गएको प्रतिभा। बहुमुखी प्रतिभाकी धनी,गायन मोड्लिंग सहितका धेरै विधामा चिनिएको नाम। राजधानीको बलेसी धादिंग हुदै काठमाडौँमा आएर फक्रिएको प्रतिभा यतिबेला बयस्क भएको छ र त रितु तामांगको प्रतिभाले पनि चरमचुलीमा पुग्ने अवसर पाएको छ।

धादिङ धुवाँकोटबाट काठमाडौँ आएर दोहोरी गाउन थालेकी रितु तामाङले दुई सयभन्दा बढी गीतमा आफ्नो सुन्दर स्वर कैद गराई सकेकी छिन । गायनका साथै म्युजिक भिडियो र चलचित्र अभिनयमा पनि दमदार कला पस्किसकेकी छिन। उनको तिख्खर अभिनयमा सजिएको चलचित्र ‘बनदेवता’ प्रदर्शन भइसकेको छ ।पाँच दर्जनभन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी उनले प्रमाणपत्र तहसम्मको अध्ययन पुरा गरेकी छिन। तीनवटा एल्बम सार्वजनिक गरिसकेकी उनी सांगीतिक दुनियामा छाउन सफल भईसकेकी छिन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

सामुदायिक वनका क्रियाकलापले नेपालको वन जङ्गल क्षेत्रमा उल्लेख्य बृद्धि : मन्त्री यादव

        वन तथा वातावरणमन्त्री प्रदीप यादवले सामुदायिक वनले थालेका क्रियाकलापले