बहुमुखी प्रतिभावान रितुको यस्तो राजखिरिलो ज्यान अनि सुन्दरताले भरिएको कोइली स्वर। बोली बचनमा उत्तिकै मिठास,त्यहि मिठास र सुन्दरताले खारिदै गएको प्रतिभा। बहुमुखी प्रतिभाकी धनी,गायन मोड्लिंग सहितका धेरै विधामा चिनिएको नाम। राजधानीको बलेसी धादिंग हुदै काठमाडौँमा आएर फक्रिएको प्रतिभा यतिबेला बयस्क भएको छ र त रितु तामांगको प्रतिभाले पनि चरमचुलीमा पुग्ने अवसर पाएको छ।

धादिङ धुवाँकोटबाट काठमाडौँ आएर दोहोरी गाउन थालेकी रितु तामाङले दुई सयभन्दा बढी गीतमा आफ्नो सुन्दर स्वर कैद गराई सकेकी छिन । गायनका साथै म्युजिक भिडियो र चलचित्र अभिनयमा पनि दमदार कला पस्किसकेकी छिन। उनको तिख्खर अभिनयमा सजिएको चलचित्र ‘बनदेवता’ प्रदर्शन भइसकेको छ ।पाँच दर्जनभन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी उनले प्रमाणपत्र तहसम्मको अध्ययन पुरा गरेकी छिन। तीनवटा एल्बम सार्वजनिक गरिसकेकी उनी सांगीतिक दुनियामा छाउन सफल भईसकेकी छिन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेप्से ७६.६५ अंकले वृद्धि, कारोबार रकम पनि बढ्यो

    साताको तेस्रो कारोबार दिन मंगलबार सेयर बजार परिसूचक नेप्से ३.६५ प्रतिशतले