साउन १४ मा महासंघको भेलानेपाल लोकतान्त्रिक आदिबासी जनजाती महासंघको ३ नम्बर प्रदेश स्तरिय बैठकले प्रदेश नम्बर ३ का १३ जिल्लाका महासंघका अध्यक्ष र इन्चार्ज त्यस्तै घटक संगठनका अध्यक्षहरु ३ नम्बर प्रदेशमा रहेका केन्द्रिय सदस्यहरु सहित जिल्लाका लब्ध प्रतिष्ठित व्यक्तिहरु सहितको भेला साउन १४ गते काठमाडौँमा गर्ने निर्णय गरेको । महासंघको२४ गते बसेको बैठकले उक्त निर्णय गर्दै सोहि दिन १ दिने प्रशिक्षणको आयोजना पनि गर्ने निर्णय गरेको छ। प्रदेश नम्बर ३ को महासंघको इन्चार्ज पासांग शेर्पाको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य तथा महासंघका महासचिब परशुराम मेघी गुरुङ प्रमुख अतिथीका रुपमा उपस्थित रहेको र त्यहि बैठकले उक्त निर्णय गरेको नेपाल लोकतान्त्रिक तामांग संघका केन्द्रिय अध्यक्ष दावा दोर्जे लामाले जानकारी दिनु भयो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पूरानै गठबन्धनमा फर्काउने भन्दै माधव र नारायणकाजीबीच छलफल

    उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ नेकपा

दल खारेजको माग गर्ने अधिकार अरुलाई छैन : निर्वाचन आयोग

    निर्वाचन आयोगले दर्ता भएको दल खारेजको माग गर्ने अधिकार कोही व्यक्तिलाई

सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ

    कैलाली क्षेत्र नम्बर २ बाट निर्वाचित सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ परेका

मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो : रवि लामिछाने

  रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले आफ्नो मौनता आजसम्मका लागिमात्र भएको बताएका छन् ।