दर्ता नहुदै फुट्ने भो राजपा,बैठकमै नेताहरु बीच हानाहानछ वटा मधेसी दल मिलेर बनेको राष्ट्रिय जनता पार्टीले निर्वाचन आयोगमा आज दल दर्ता गर्ने कार्यक्रम रोकिएको छ । निर्वाचन आयोगमा दलदर्ताकालागी जानु अघी पार्टीको सम्पर्क कार्यलय बिजुली बजारमा बसेको शिर्ष नेताहरुको बैठक लम्विए पछि दल दर्ता कार्यक्रम रोकिएको सो पार्टीका नेता केशब झा ले बताए ।

पार्टीको बिधान, केन्द्रिय पदाधीकारीको हस्ताक्षर तथा नागरिकताको प्रमाणित कागज लगायतको प्राविधिक विषय टुंगोमा नपुगेको कारण बुधबारलाई भनिएको दलदर्ता कार्यक्रा स्थगीत भएको राजपाले जानकारी दिएको छ । बुझीए अनुसार नेताहरु बझाबाज गरे पछि दर्ताका लागि निर्वाचन आयोगै नपुगी उक्त पार्टी धुजा धुजा हुनेछ । राजेन्द्र महतो र अनिल झा सहितका नेताहरु हात हालाहालको अबस्थामा पुगेका थिए।

मधेसी दलहरु तराई मधेस लोकतान्त्रिक पार्टी, सद्भावना पार्टी, तराई मेधस सद्भावना पार्टी, तराई मधेस समाजवादी पार्टी, फोरम गणतान्त्रिक र नेपाल सद्भावना पार्टी वैशाख १९ मा एकीकृत भई राजपा नेपाल बनेको हो । एकीकरण भएपछि नयाँ केन्द्रिय पदाधीकारी, बिधान, पार्टीको झण्डा तथा निर्वाचन चिन्ह माग गर्दै आयोगमा निवेदन गर्नु पर्ने कानूनी व्यवस्था छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने