देउवालाई सरकार बिस्तारमा हतारो,रामचन्द्र बनिदिए तगारोआज मन्त्रीपरिषद विस्तार गर्ने सुरमा रहेका प्रधानमन्त्रीलाइ गलाउन रामचन्द्र पौडेलले अत्तो थापेका छन्। पौडेल पक्षधरलाई ४ वटा मन्त्रालय दिने तयारीमा देउवा रहेको बुझे पछि महामन्त्री डा.सशांक कोइरालाको निवासमा पौडेलले आफु पक्षका नेता डाकेर ४ वटा मन्त्रालयले नहुने र किन कुन मन्त्रालय दिने हो त्यसको टुंगो लागे पछि मात्र मन्त्रीको नाम दिने बताएका छन।

 

त्यस्तै पौडेल समूहले सरकार सञ्चालन कार्य नीतिको समेत देउवासमक्ष माँग गर्ने निर्णय गरेको छ । उता राजनीतिक नियुक्तीमा समेत कसरी अघि बढ्ने भन्ने विषयमा प्रष्ट खाका अर्थात टिओर बनाएर जानुपर्ने पौडेल समूहले अडान लिएको छ ।बैठकबाटै मन्त्रालय कति पाउने भन्ने कुरामात्रै नभएर महत्वपूर्ण मन्त्रालय भागबण्डा गर्नुपर्यो भन्दै नेता पौडेलले देउवालाई फोनमा आफ्नो कुरा राखेको स्रोतको दाबी छ । माग पुरा नगरे सरकारमा नजाने पौडेल समुहको निर्णय भएको सो समुहका नेताले बताए। पौडेलले नामावली नदिए पनि आफु पक्षीय र माओबादीका मन्त्रीलाई आजै साझ सपथ खुवाउने तयारीमा देउवा रहेको बुझिएको छ। अर्कातिर पौडेल संग कुरा मिले आज विस्तार नगरी भोलि मन्त्रीपरिसद विस्तार हुन सक्ने पनि श्रोतको भनाइ छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने

कांग्रेस सांसदले गरे प्रदेशसभा तोडफोड

  प्रदेश ५ को प्रदेशसभामा नेपाली कांग्रेसका सांसदको विरोधका बीच प्रदेशसभा बैठकलाई निरन्तरता