दोस्रो चरणको निर्वाचनमा पनि एमाले आयो देउवा प्रचण्ड गठबन्धन हावा खायोकाठमाडौ । दोस्रो चरणको स्थानीय निर्वाचनमा पनि नेकपा एमाले पहिलो पार्टी बन्ने लगभग पक्का देखिएको छ । पुर्वदेखि पश्चिमसम्म एमालेले जितेपछि देउवा प्रचण्ड गठबन्धन लगभग फेल खाएको छ ।

दोस्रो चरणको निर्वाचनमा एमालेलाई पत्तासाफ पार्ने उदेश्यले भएको गठबन्धनले केही लछारपाटो नलाएपछि गठबन्धन सरकारमा खैलाबैला सुरु भएको छ । पछिल्लो परिणाम अनुसार एमाले १२२, कांग्रेस १०६ र माओवदीले ३५ स्थाान जितेका छन । बाँकी स्थानमा पनि एमालेले नै जित्ने देखिएको छ ।

सत्तापक्ष एकातिर र प्रतिपक्ष एकातिर भएर लडदापनि फेल खाएपछि गठबन्धन सरकारमा खटपट सुरु भएको छ । कांग्रेस भित्रपनि देउवाको चर्को आलेचना हुन थालको छ । दोस्रो निर्वाचनमा पनि गठबन्धन हार खाने निश्चित भएपछि कांग्रेस र माओवादीमा पार्टी भित्र नै नेतृत्वको तिब्र आलोचना हुन थालेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता

वागमतीमा ११ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद्, कसलाई कुन मन्त्रालय ? (सूचीसहित)

    वागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री शालिकराम जम्कट्टेलले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गरेका छन् । नवनियुक्त

गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आजबाट सुनुवाइ हुँदै

    उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आजबाट सुनुवाइ हुँदैछ ।