बम विस्फोटमा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइतेकाठमाण्डौं । सिरियाको दमास्कसमा आइतबार भएको कार बम विस्फोटमा १९ जनाको मृत्यु भएको छ ।

सिरियाली प्रहरीले कारबम आक्रमणकारी भएको आशंकामा पिछा गरिरहेको अवस्थामा ताहरिर स्क्वायरमा प्रवेश गर्न सफल भएका एक जनाले विस्फोट गराएको बताइएको छ । अन्य दुई जनालाई भने प्रहरीले पक्राउ गरी विस्फोटक पदार्थलाई निष्क्रिय बनाएको थियो । राजधानी दमास्कसमा गत मार्चयताको यो ठूलो आक्रमण भएको बताइएको छ ।विस्फोटमा कम्तीमा पनि १२ जना घाइते भएका छन् । सरकारी टेलिभिजनले जनाएअनुसार आक्रमणकारीहरूले राजधानी दमास्कसको भीडभाड क्षेत्रलाई लक्षित गर्दै बम आक्रमण गर्ने योजनामा थिए ।

आक्रमणको अहिलेसम्म कुनै पनि समूहले जिम्मा लिएको छैन । दमास्कसमा गत मार्चमा भएको आक्रमणमा ४० जना मारिएका थिए भने त्यसको केही दिनमै अदालत भवनमा भएको विस्फोटमा ३१ जनाको मृत्यु भएको थियो । सिरियामा सन् २०११ मा सरकारविरोधी प्रदर्शनले गृहयुद्धको रूप लिएपछि अहिलेसम्म ३ लाख मानिसको मृत्यु भइसकेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलेसियाका गृहमन्त्री इस्माइल नेपाल आँउदै

    मलेसियाका गृहमन्त्री सैफुद्दिन नासुसन इस्माइल बिहीबार नेपाल आउने भएका छन्। गृहमन्त्री

नास्टले माघ १० गते राष्ट्रिय नवप्रवर्तन सम्मेलन गर्ने

    नेपालमै पहिलो पटक राष्ट्रिय प्रवर्तन सम्मेलन आयोजना हुने भएको छ। नेपाल

चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्चको आदेश

    बिकिनी किलरका नाममा परिचित चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्च अदालतले आदेश

साउदीमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड

    साउदी अरबमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड दिइएको छ । साउदीमा १५ वर्षदेखि