आज राती देखी मट्टितेल, पेट्रोल, डिजेल र ग्यासको मूल्य घट्दै , कुन काे मुल्य कति ?नेपाल आयल निगमले आइतबार राति १२ बजेबाट लागू हुने गरि खाना पकाउने ग्यास, पेट्रोल, डिजेल र हवाई इन्धनको मूल्य घटाएको छ । खाना पकाउने ग्यासमा प्रतिसिलिण्डर २५ रुपैयाँ, पेट्रोलमा प्रतिलिटर २ रुपैयाँ, डिजेलमा प्रतिलिटर २ रुपैयाँ र हवाई इन्धनमा प्रतिलिटर ४ रुपैयाँका दरले मूल्य घटाइएको निगमका प्रवक्ता सीताराम पोखरेलले जानजकारी दिएकाछन् ।

अन्तराष्ट्रिय बजारमा इन्धनको मूल्य घटेपछि निमगले पनि नेपालमा इन्धनको मूल्य समायोजन गरेको हो । घटेको मूल्य अनुसार ग्यासको मूल्य प्रतिसिलिण्डर रु. १३५० रुपैयाँ, पेट्रोल प्रतिलिटर ९८ रुपैयाँ, डिजेल प्रतिलिटर ७४ रुपैयाँ, मट्टीतेल प्रतिलिटर ७४ रुपैयाँ तथा हवाई इन्धन आन्तरिक ८२ रुपैयाँ र अन्तराष्ट्रियतर्फ ७३ रुपैयाँ प्रतिलिटर कायम भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन फागुन ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म

    नेकपा एमालेको जन वर्गीय संगठन नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन

गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

सन्दीप लामिछानेको निलम्बन फुकुवा हुने

    नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) को कार्यसमिति बैठक आज पोखरामा बस्दैछ ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् ।