स्थानीय निर्वाचनमा नेकपा एमाले पहिलो पार्टी बन्ने पक्कादोस्रो चरणको स्थानीय निर्वाचनको मतगणना जारी रहदा नेकपा एमाले अग्र स्थानमा छ । जारी मतगणनामा नेपाली काँग्रेसलाई धेरै पछाडी पार्दै नेकपा एमाले १ नम्बर मा छ ।

हाल सम्मको नतिजा अनुसर १७६ स्थानको मतगणना सकिदा ८३ स्थानमा नेकपा एमालेले जि हात पारेको छ । यो जित ५० प्रतिशत हो । पहिलो चरणको स्थानीय निर्वाचनमा पनि एमाले पहिले पार्टी बनेको थियो । जारी मतगणनामा पनि बुटवल उपमहानगरपालिका,धरान उपमहानगरपालिका,घोराही उपमहानगरपालिका र तुल्सीपुर उपमहानगरपालीका सहित अन्य स्थानीय तहमा पनि एमाले अग्र स्थानमा छ । यसरी हेर्दा स्थानीय तहको र्निवाचनमा नेकपा एमाले पहिले पार्टी हुने पक्का भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता

वागमतीमा ११ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद्, कसलाई कुन मन्त्रालय ? (सूचीसहित)

    वागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री शालिकराम जम्कट्टेलले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गरेका छन् । नवनियुक्त

गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आजबाट सुनुवाइ हुँदै

    उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आजबाट सुनुवाइ हुँदैछ ।