सीमा जोगाउने थारु, माग मधेसीको पूरा गर्ने: रेशम चौधरी काठमाडौं : २०७२ भदौ सात गते कैलाली जिल्लामा थरुहट आन्दोलनका क्रममा प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षकसहित आठ महिने बालक समेत मारिएको घटना अझै सेलाउन सकेको छैन ।

त्यो घटनाका प्रमुख योजनाकारका रूपमा चित्रित गरिएका रेशम चौधरी घरबास थातथलो छाडेर २२ महिनादेखि भारतमा बस्दै आएका छन्। घटनाको २२ महिना पुरा भइसकेपछि टिकापुर घटनाका प्रमुख दोषीको आरोप झेलिरहेका चौधरी पहिलो पटक जनता टेलिभिजनमार्फत जनतासामू सार्वजनिक भए छ ।

तत्कालीन प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भारत भ्रमणमा जाँदा सार्वजनिक भएको रेशमसँगको एउटा तस्बिरले उनी त्यतिखेर पनि चर्चामा आए । यद्यपि प्रचण्डलार्इ भने ठुलै विवादमा तानियो । एकातिर ९ जनाको ज्यान लिएको घटनाको आरोप उनीमाथि छ भने अर्कातिर आफ्नो घरबास, व्यसाय, एफएमदेखि रिसोर्टसम्म टिकापुर घटनाका क्रममा आक्रमण गरेर ध्वस्त भएपछि उनी आफूलार्इ सडकमा पुर्याएको बताउँछन् ।

भिडियो अन्तर्वार्ता हेर्नुहोस्

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेपाल सरकारले सूचना प्रविधिको क्षेत्रमा लगानी गर्छ : सञ्चारमन्त्री शर्मा

    सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री रेखा शर्माले सरकारी डेटा सेन्टरहरुको मुख्य साँचो