सांसदको पहलमा पुल बने पछि स्थानीय हर्षितझापाको मेचीनगर ८ मा रहेको टोकला चिया बगान र सालघारी बस्ती जोड्ने पुल नहुदा स्थानीयहरु ठुलो दुखमा जीवन व्यतित गरिरहेका थिए.तर त्यहाको कालीखोलामा सांसद मिलन कुमारी राजबंशीले सासद बिकास कोषको रकम दिए पछि स्थानीयले यस अघी पाउदै आएको दुख हटेको छ। समाजसेवीको भूमिकामा पनि चिनिने बिकाशका मुद्धामा बढी चासो राख्ने राजबंशीकै कारण त्यहाका सयौ घरका नागरिकले राहत महसुश गरेका हुन् । नेपाल परिवार दलकी केन्द्रिय सदस्य समेत रहेकी सांसद राजबंशीले कालीखोलामा पक्कि पुल मात्र नभएर त्यस क्षेत्रमा धेरै काम गरेको पूल निर्माण समितिका अध्यक्ष बिक्रम गिरीले जानकारी दिए । त्यसैगरी सालघारी कै राजपैनि वारि र पारिको गाउँलाई जोड्ने अर्को महत्वपूर्ण कल्भर्ट्को निर्माण पनि सम्पन्न भएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेप्से ७६.६५ अंकले वृद्धि, कारोबार रकम पनि बढ्यो

    साताको तेस्रो कारोबार दिन मंगलबार सेयर बजार परिसूचक नेप्से ३.६५ प्रतिशतले