सांसदको पहलमा पुल बने पछि स्थानीय हर्षितझापाको मेचीनगर ८ मा रहेको टोकला चिया बगान र सालघारी बस्ती जोड्ने पुल नहुदा स्थानीयहरु ठुलो दुखमा जीवन व्यतित गरिरहेका थिए.तर त्यहाको कालीखोलामा सांसद मिलन कुमारी राजबंशीले सासद बिकास कोषको रकम दिए पछि स्थानीयले यस अघी पाउदै आएको दुख हटेको छ। समाजसेवीको भूमिकामा पनि चिनिने बिकाशका मुद्धामा बढी चासो राख्ने राजबंशीकै कारण त्यहाका सयौ घरका नागरिकले राहत महसुश गरेका हुन् । नेपाल परिवार दलकी केन्द्रिय सदस्य समेत रहेकी सांसद राजबंशीले कालीखोलामा पक्कि पुल मात्र नभएर त्यस क्षेत्रमा धेरै काम गरेको पूल निर्माण समितिका अध्यक्ष बिक्रम गिरीले जानकारी दिए । त्यसैगरी सालघारी कै राजपैनि वारि र पारिको गाउँलाई जोड्ने अर्को महत्वपूर्ण कल्भर्ट्को निर्माण पनि सम्पन्न भएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

सामुदायिक वनका क्रियाकलापले नेपालको वन जङ्गल क्षेत्रमा उल्लेख्य बृद्धि : मन्त्री यादव

        वन तथा वातावरणमन्त्री प्रदीप यादवले सामुदायिक वनले थालेका क्रियाकलापले