दिदीको हलक्क ज्यान बढ्यो रे, सुने पछि भाइले दिए साथजबर्जस्त होइन गलाले भरपुर साथ दिएको छ,उनलाई। जादुमयी कोइली स्वर छ,गायन कलामा उत्तिकै मिठास छ। गाना र बजाना बाहेक अरु तिर ध्यानै छैन,निरन्तर गायन कर्ममा लागेर चर्चाको शिखरमा पुग्न बामे सर्दै गरेकी उनी अर्थात् सुशिला पाठक आफ्ना स्वरहरुलाई थप फराकिलो पार्न गीतको म्युजिक भिडियो निर्माणमा लागेकी छिन ।

सुन्दर स्वरले सजिएका गीतलाई भिडियो मार्फत अझ सशक्त बनाउन लागिपरेकी उनले हलक्क ज्यान बढ्यो रे नामक गीतको म्युजिक भिडियोको छायांकन सकेकी छिन । गीतमा अभिव्यक्त भावलाई सर्लक्क उतार्ने तवरले भिडियो निर्माण भएको छ।

बिष्णु गुरुङको शब्द तथा संगीतकार शिला बहादुर मोक्तानको संगीत रहेको गीतमा बेजोड स्वर दिएकि उनको भिडियोमा तिख्खर अभिनय समेत देख्न पाइन्छ। पछिल्लो पुस्ताकी आशा लाग्दी गायिका पाठक छोटो समयमा चर्चित हुने चारमा पुगिसकेकी छिन। मोडल भुपेन पाठक तथा नायिका रिमा बिस्वकर्माको जोडदार अभिनय रहेको उक्त म्युजिक भिडियोको निर्देशन अर्जुन अधिकारीले गरेका छन भने छायाँकारमा हरि हुमागाई रहेका छन। मोडेल भुपेन सुशिलाका सहोदर भाई हुन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन फागुन ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म

    नेकपा एमालेको जन वर्गीय संगठन नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन

गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

सन्दीप लामिछानेको निलम्बन फुकुवा हुने

    नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) को कार्यसमिति बैठक आज पोखरामा बस्दैछ ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् ।