एमाले ३८ स्थानमा विजयी, हेर्नुस नामावली सहित१. शेरबहादुर लिम्बु छथर जोरपाटी गाउँपालिका धनकुटा २. चिरञ्जीवी शाही स्वामीकार्तिक गाउँपालिका बाजुरा ३. कालीबहादुर शाही  पाण्डव गुफा गाउँपालिका बाजुरा ४. हरि रोकाय गौमुल गाउँपालिका बाजुरा ५. दीर्घ बोगटी  पूर्वीचौकी गाउँपालिका डोटी ६. बुद्धिकिरण रार्इ दुधकोशी गाउँपालिका सोलुखुम्बु ७. उद्धवसिंह थापा ताप्ली गाउँपालिका उदयपुर ८. झगबहादुर विश्वकर्मा सरुमारानी गाउँपालिका प्यूठान ९. वीरबहादुर लक्ष्मी कार्की सोताङ गाउँपालिका सोलुखुम्बु १०. लिलाप्रसाद निरौला लामिडाँडा गाउँपालिका खोटाङ ११. विर्खबहादुर रार्इ पाख्रिवास नगरपालिका धनकुटा १२. नीलकण्ठ गौतम रुरु गाउँपालिका गुल्मी १३. रितबहादुर थापा मालिका गाउँपालिका गुल्मी १४. राजनकुमार थक्लुङ्ग मैवाखोला गाउँपालिका ताप्लेजुङ १५. मुक्तबहादुर सारू निस्दी गाउँपालिका पाल्पा १६. डिल्लीराज भुसाल रेसुङ्गा नगरपालिका गुल्मी १७. किरण रार्इ पौवादुङमा गाउँपालिका भोजपुर १८. प्रेमकुमार रार्इ हतुवागढी गाउँपालिका भोजपुर १९. ध्रुवराज रार्इ ट्याम्केमैयुम गाउँपालिका भोजपुर २०. कवेन्द्रबहादुर विष्ट नवदुर्गा गाउँपालिका डडेल्धुरा २१. रामकुमार साँवा मिक्वाखोला गाउँपालिका ताप्लेजुङ २२. उदयबहादुर रार्इ सन्दकपुर गाउँपालिका इलाम २३. विदूर लिंथेप मादी नगरपालिका संखुवासभा २४. भुवानीप्रसाद लिङदेन हिलिहाङ गाउँपालिका पाँचथर २५. ओमबहादुर घर्तीमगर तिनाउ गाउँपालिका पाल्पा २६. लालबहादुर विष्ट तलकोट गाँउपालिका बझाङ २७. धर्मानन्द मान्यल अपिहिमाल गाउँपालिका दार्चुला २८. रामप्रसाद पाण्डे त्रिवेणीसुस्ता गाउँपालिका नवलपरासी २९. मनोज रार्इ खाल्सा छिन्ताङ सहीदभूमि गाउँपालिका धनकुटा ३०. प्रयागराज जोशी  दुर्गाथलीगाँउपालिका बझाङ ३१. परमानन्द जोशी लेकम गाउँपालिका दार्चुला ३२. भूवनेश्वर उपाध्याय थलारागाँउपालिका बझाङ ३३. विपिन ओझा अमरगढी नगरपालिका डडेल्धुरा ३४. बिजय रार्इ रामप्रसादराई गाउँपालिका भोजपुर ३५. गोरख चन्द पन्चेश्वर गाउँपालिका बैतडी ३६. शंकर रार्इ जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका खोटाङ ३७. कर्णबहादुर कठायत मष्टा गाउँपालिका बझाङ

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पूरानै गठबन्धनमा फर्काउने भन्दै माधव र नारायणकाजीबीच छलफल

    उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ नेकपा

दल खारेजको माग गर्ने अधिकार अरुलाई छैन : निर्वाचन आयोग

    निर्वाचन आयोगले दर्ता भएको दल खारेजको माग गर्ने अधिकार कोही व्यक्तिलाई

सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ

    कैलाली क्षेत्र नम्बर २ बाट निर्वाचित सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ परेका

मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो : रवि लामिछाने

  रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले आफ्नो मौनता आजसम्मका लागिमात्र भएको बताएका छन् ।