प्रधानमन्त्री शेरवहादुर देउवाको गृह जिल्ला डडेल्धुरामा एमालेको प्यानलै विजयीप्रधानमन्त्री शेरवहादुर देउवाको गृह जिल्ला डडेल्धुरामा नेकपा(एमाले)ले पहिलो खाता खोलेको छ । अमरगढी नगरपालिका वार्ड नम्वर ११ को अध्यक्षमा एमालेका उम्मेदवार सूर्यप्रकाश खड्काले प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार धर्म्सिंह धानुकलाई १०८ मतान्तरले पराजय गराउनुभएको हो । यो वडामा एमालेका उम्मेदवारहरु प्यानलै विजयी हुनुभएको स्थानीय निर्वाचन अधिकारीको पुष्टि गर्दै प्रेस चौतारी नेपालका केन्द्रीय सदस्य नवराज भण्डारीले जननकारी दिनुभयो ।प्रधानमन्त्री शेरवहादुर देउवाको गृह जिल्ला डडेल्धुरामा नेकपा(एमाले)ले पहिलो खाता खोलेको छ । अमरगढी नगरपालिका वार्ड नम्वर ११ को अध्यक्षमा एमालेका उम्मेदवार सूर्यप्रकाश खड्काले प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार धर्म्सिंह धानुकलाई १०८ मतान्तरले पराजय गराउनुभएको हो । यो वडामा एमालेका उम्मेदवारहरु प्यानलै विजयी हुनुभएको स्थानीय निर्वाचन अधिकारीको पुष्टि गर्दै प्रेस चौतारी नेपालका केन्द्रीय सदस्य नवराज भण्डारीले जननकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पूरानै गठबन्धनमा फर्काउने भन्दै माधव र नारायणकाजीबीच छलफल

    उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ नेकपा

दल खारेजको माग गर्ने अधिकार अरुलाई छैन : निर्वाचन आयोग

    निर्वाचन आयोगले दर्ता भएको दल खारेजको माग गर्ने अधिकार कोही व्यक्तिलाई

सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ

    कैलाली क्षेत्र नम्बर २ बाट निर्वाचित सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ परेका

मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो : रवि लामिछाने

  रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले आफ्नो मौनता आजसम्मका लागिमात्र भएको बताएका छन् ।