सिटिजन्स बैंकको ६ लाख १९ हजार कित्ता सेयर आजबाट लिलामीमाकाठमाडौं । सिटिजन्स बैंक इन्टरनेसनलले आज (बिहीबार) देखि ६ लाख १९ हजार ८०३ कित्ता सेयर लिलामीमा बिक्री खुला गरेको छ । सिटिजन्सले संस्थापक समूहको १ लाख ९९ हजार ३१३ कित्ता र सर्वसाधारण समूहको ४ लाख २० हजार ४९० कित्ता सेयरको लिलामी खुलाएको हो ।

लगानीकर्ताले न्यूनतम १०० रुपैयाँलाई आधार मानेर त्यसभन्दा बढी भाउ तोकी असार २१ गतेसम्ममा आवेदन दिइसक्नुपर्नेछ । नेप्सेमा सिटिजन्सको अन्तिम कारोबार मूल्य ३८० रुपैयाँ छ । यसको बिक्री प्रबन्धक सानिमा क्यापिटल हो । लगानीकर्ताले बिक्री प्रबन्धकको कार्यालय नारायणचौर नक्साल काठमामाडौं तथा सिटिजन्सको प्रधान कार्यालय नारायणहिटी पथ काठमाडौंमा पुग्नेगरी बोलपत्र फारम बुझाउनु पर्नेछ ।

राष्ट्र बैंकले तोकेको चुक्ता पुँजी पुर्याउन प्रयासरत सिटिजन्सले चैत २४ देखि वैशाख २७ गतेसम्म १ करोड ३८ लाख ४३ हजार कित्ता हकप्रद सेयर निष्कासन गर्दा नबिकेको सेयर अहिले लिलामीमा ल्याएको हो । सर्वसधारण र संस्थापक दुवै समूहको बोलपत्र असार २२ गते दिउँसो ३.३० बजे सानिमा क्यापिटल नारायणचौर नक्साल, काठमाडौंमा खोलिनेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सानिमा बैंकले लियो २ करोड अमेरीकी डलर ऋण

    सानिमा बैंकले अन्र्तराष्ट्रिय वित्त निगम (आइएफसी) सँग २ करोड अमेरीकी डलर

जेठ १४ गते रातिको फुटेज भेटियो

    अर्थमन्त्रालयमा बाहिरी व्यक्तिको घुसपैठ भएको भनिएको १४ जेठको सीसीटीभी फुटेज रिकभर

व्यापारघाटा १७ खर्ब नाघ्यो, विदेशी मुद्रा सञ्चितिको दबाबमा देश

    आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को वस्तु तथा सेवा आयातमा १९ खर्ब रूपैयाँ

लक्ष्यभन्दा कम राजश्व संकलन, निर्यातभन्दा ४० गुणा बढी आयात

    अघिल्लो आर्थिक वर्ष २०७७/०७८ मा लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व संकलन भएको भैरहवा