राजपाका नेताले पुर्पुरो समाउदै भने-चुनाब बहिष्कार गर्नु महाभूल भयो,अब चेत्यौ जान्छौकाठमाडौं । राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालका अध्यक्ष मण्डलका सदस्य महेन्द्र राय यादवले तेस्रो चरणको निर्वाचनमा आफूहरु बिना हिचकिच्चाहट सहभागी हुने बताएका छन् । उनले भने-“हामीले दोस्रो चरणको निर्वाचनमा कार्यकर्ताहरुलाई रोक्न सकेनौं, अब हामी अर्को गल्ती गर्न चाहाँदैनौं, २ नम्बर प्रदेशमा हुने निर्वाचनमा हाम्रो व्यापक उपस्थिति हुन्छ, हामी तयारीमा जुट्छौं।

बुधबार दोस्रो चरणको निर्वाचन जारी रहेको बेलामा यादवले दोस्रो चरणको निर्वाचनमा आफूहरुले रोक्न खोज्दाखोज्दैपनि थुप्रै नेता तथा कार्यकर्ताहरु चुनावमा सहभागी भएकोले तेस्रो चरणको निर्वाचनमा आफूहरु पनि सहभागी हुने जानकारी दिएका हुन् । कार्यकर्ता बिनाको नेता मात्र रहने जनाउ दिदै चुनाबमा होमिने उनको तर्क थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने

कांग्रेस सांसदले गरे प्रदेशसभा तोडफोड

  प्रदेश ५ को प्रदेशसभामा नेपाली कांग्रेसका सांसदको विरोधका बीच प्रदेशसभा बैठकलाई निरन्तरता