दर्शकको मन जितेर चर्चामा आउन सफल जैनाकाठमाण्डौं । पछिल्लो समय कलिलो उमेरमा दर्शकको मन जितेर चर्चामा आउन सफल सुन्दरी नायिका हुन् जैना कुँवर । सिन्धुपाल्चोकको चौतारामा जन्मिएकी उनले तिन वटा चलचित्रमा अभिनय गरिसकेकी छिन् ।

जोनी जेन्टलम्यान , मेरो पैसा खोई, झ्यानाकुटी जस्ता चलचित्रमा अभिनय गरेकी छिन् । तिन वटै चलचित्रमा नायिकाको सहायक भुमिकामा अभिनय गरेकी उनको ‘जोनी जेन्टलम्यान ‘ भाद्र ३० गते रिलिज हुँदै छ । चलचित्र ‘जोनी जेन्टलम्यान’मा नायिका आँचल शर्माको साथीको भूमिकामा उनी देखिएकी छिन् । यो चलचित्रमा आफ्नो भूमिका सशक्त भएको र कथा मन परेकाले नै काम गरेको उनले बताईन् ।

हरेक खालको भूमिका गर्न सक्छु भन्ने आत्मविश्वासको साथ यो क्षेत्रमा लागेकी उनी ब्याचलर दोस्रो बर्षमा अध्ययन गर्दै छिन् । उनी १६ बर्षको उमेरबाट अभिनय क्षेत्रमा लागेकी हुन् । सानै देखि नृत्य र अभिनय गर्न रुचाउने उनी घर परिवारमा बाबा ममिबाट भन्दा पनि दिदीबाट बढि सर्पोट भएको बताउछिन् । भविष्यमा एयर होस्टेज तालिम केन्द्र खोल्ने र अभिनयलाई चाहीँ रुचिको क्षेत्र बनाउने सोचमा छिन् ।

 

रमिला खतिवडा

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन फागुन ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म

    नेकपा एमालेको जन वर्गीय संगठन नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन

गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

सन्दीप लामिछानेको निलम्बन फुकुवा हुने

    नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) को कार्यसमिति बैठक आज पोखरामा बस्दैछ ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् ।