एमालेका नेताले कहाँ कहाँबाट मतदान गरेकाठमाडौँ ।  दोस्रो चरणको स्थानीय निर्वाचन  १, ५ र ७ मा मतदान जारी छ । निर्वाचन आयोगका अनुसार मतदान विहान ७ बजेदेखि बेलुका ५ बजेसम्म जारी रहने छ  ।

आज विहान सुरु भएको निर्वाचनमा बरिष्ठ नेता तथा पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालले गृहजिल्ला इलामको सुर्योदय नगरपालिका– ९ स्थित राष्ट्रिय निमावि रम्फोकमा मतदान गरेका छन् । उपाध्यक्ष वामदेव गौतमले बर्दिया जिल्लाको बाँसगढी नगरपालिका– ८ मा रहेको त्रिभुवन उच्च मावि मतदान केन्द्रमा मतदान गरे ।

उपाध्यक्ष तथा सात नम्बर प्रदेश संयोजक भीम रावलले अछाम जिल्लाको साफेबगर नगरपालिका– ६ स्थित चन्द्रोदय आधारभूत विद्यालय रिठागाउँ केन्द्रमा मतदान गरेका छन् । एमालेका उपमहासचिव तथा पाँच नम्बर प्रदेश संयोजक विष्णु पौडेलले बुटवल उपमहानगरपालिका– ८ स्थित पश्चिमाञ्चल डिभिजन सडक कार्यालयमा रहेको मतदान केन्द्रमा मतदान गरेका छन् भने अर्का उपमहासचिव घनश्याम भुसाल तिलोत्तममा नगरपालिका– ९ मणिग्रामस्थित गौतम बुद्ध शिशु सदन आधारभूत विद्यालयमा मतदान गरेका छन् ।

पार्टी सचिव प्रदीप ज्ञवालीले गुल्मीको रुरु गाउँपालिका– ४ स्थित बम्घा निमावि भवनमा मतदान गरेका छन् भने अर्का सचिव गोकर्ण विष्टले गुल्मीकै इश्मा गाउँपालिका– ४ स्थित रामराज्य माविमा रहेको केन्द्रमा मतदान गरेका छन् ।
सचिव तथा प्रदेश नम्बर १ का संयोजक भीम आचार्यले सुनसरीको इनरुवा नगरपालिका– ६ स्थित जनता मावि मधेशामा रहेको मतदान केन्द्रमा मतदान गरेका छन् ।

पूर्वसभामुख तथा स्थायी समिती सदस्य सुवासचन्द्र नेम्वाङले इलामको इलाम नगरपालिका– ७ स्थित बालमन्दिर आधारभूत विद्यालय, हाकिमटोलमा मतदान गरे। पार्टी स्थायी समिती सदस्य शंकर पोखरेल दाङको तुल्सीपुर उपमहानगरपालिका– १९ स्थित जनता विद्यापीठ, बिजौरीमा रहेको मतदान केन्द्रबाट मतदान गरेका छन् । स्थायी समिती सदस्य छविलाल विश्वकर्माले वुटवल उपमहानागर– ११ स्थित वाणिज्य क्याम्पस, देवीनगरमा रहेको मतदान केन्द्रबाट मतदान गरेका छन् ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पूरानै गठबन्धनमा फर्काउने भन्दै माधव र नारायणकाजीबीच छलफल

    उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ नेकपा

दल खारेजको माग गर्ने अधिकार अरुलाई छैन : निर्वाचन आयोग

    निर्वाचन आयोगले दर्ता भएको दल खारेजको माग गर्ने अधिकार कोही व्यक्तिलाई

सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ

    कैलाली क्षेत्र नम्बर २ बाट निर्वाचित सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ परेका

मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो : रवि लामिछाने

  रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले आफ्नो मौनता आजसम्मका लागिमात्र भएको बताएका छन् ।