सबैको मन लोभ्याउन सफल रिचाकाठमाण्डौं । सानैदेखि अभिनय र नृत्यमा बढी रुचि राख्ने रिचा थापा अहिले मोडलिङ क्षेत्रमा चर्चामा रहेको नाम हो । सय भन्दा बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी उनको अभिनयले सबैको ध्यान आकर्षित गर्छ ।

फेसबुकमा, तिम्रो दिलको ब्लुतुथ, इन्टरनेटमा,  माढिफाटैमा, दिदी बहिनी सिता र तारा , मायालु मुटुमा बसार्इं स¥यो नि , सानिले जस्ता चर्चित म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी छिन् । उनले म्युजिक भिडियोमा मात्र नभएर चलचित्रमा पनि अभिनय गरेकी छिन् । चलचित्र लोग्ने मान्छेमा नायिकाको सहायक भुमिकामा अभिनय गरेकी उनले आरो र नरसिंहामा नायिकाको भुमिकामा अभिनय गरेकी छिन् ।

ब्याचलर पहिलो बर्षमा अध्ययन गर्दै गरेकी उनी ३ बर्ष अगाडीबाट मात्र मोडलिङ क्षेत्रमा लागेकी हुन । परिवारमा ममि पनि कलाकार भएकाले मोडलिङ क्षेत्रमा लाग्न सजिलो भएको बताउने उनी यही क्षेत्रबाट नै आफ्नो जिवन अगाडी बढाउने सोचमा छिन् ।

 

रमिला खतिवडा

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको