स्थानीय चुनावमा फर्केकाहरु सीमामै अलपत्रनेपालगञ्ज । भरातमा मजदुरी गर्ने नेपालीहरु स्थानीय चुनावमा सहभागी हुनको लागि घर आईरहेका छन् । तर भारतबाट नेपाल आउँदै गरेका नेपालीलाई भारतीय प्रहरीको सहयोगमा नेपाल प्रहरीले नेपालगन्ज ल्याएका छन् । सीमा नाका बन्द भएको जानकारी नपाएर नेपाल फर्किंदै गरेकाहरू भारतीय सीमा बजार रुपइडिहामा अलपत्र परेपछि प्रहरीले सुरक्षा दिएर नेपाल प्रवेश गराएको हो ।

नाका बन्द भएपछि निर्वाचनमा सहभागी हुन नेपाल आउँदै गरेकाहरू सीमा बजार रुपइडिहामा अलपत्र पर्न थालेका छन् ।  भारतीय नाकामा मतदान नसकिँदासम्मका लागि आवतजावत बन्द गरिएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाँकेले जनाएको छ । १४ असारमा हुने निर्वाचनको सुरक्षाका लागि सीमा नाका बन्द गरिएको हो । सीमा नाकामा सिकिस्त बिरामीबाहेक अरुले आवतजावत गर्न नपाउने प्रबन्ध मिलाईएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी रविलाल पन्थले जानकारी दिए ।

अत्यावश्यक कामका लागि सीमा नाकाबाट जानुपर्ने भएमा जिल्ला प्रशासन कार्यालयको सिफारिस लिएर प्रहरीको आग्रह छ । सीमा क्षेत्रमा सुरक्षा चेकजाँच कडा गर्न र अपराधिक गतिविधिमा सुक्ष्म रूपमा निगरानी राख्न नेपाल र भारत सीमा क्षेत्रमा दुवै देशको संयुक्त सुरक्षा गस्ती सञ्चालन गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय जमुनहाका इन्चार्ज प्रहरी नायब निरीक्षक सुधीर खडकाले जानकारी दिए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेप्से ७६.६५ अंकले वृद्धि, कारोबार रकम पनि बढ्यो

    साताको तेस्रो कारोबार दिन मंगलबार सेयर बजार परिसूचक नेप्से ३.६५ प्रतिशतले