आचारसंहिता उल्लंघन गर्दै प्रधानमन्त्रीडडेल्धुरा । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले स्थानीय तहको दोस्रो चरणको निर्वाचनमा सत्ता शक्तिको व्यापक दुरुपयोग गरेको भन्दै नेकपा ९एमाले० डडेल्धुराले त्यसको प्रतिरोधका लागि आफ्ना कार्यकर्ता परिचालन गरेको छ ।

केहीदिन अघि नै गृह जिल्लामा आएका प्रधानमन्त्री एवं नेपाली काँग्रेसका सभापति देउवाले गाउँका सोझा र स्वतन्त्र मतदातालाई प्रभावित पार्नको लागि आर्थिक चलखेल गरेको एमाले जिल्ला कमिटीले ठहर गरेको छ । देउवा निकटका रघुवर भट्ट र गोविन्द बोहराले पैसाको बोरा नै बोक्न लगाएर काँग्रेसका कार्यकर्ता र भाडाका मान्छे खटाउन थालेको आशङ्कामा एमालेले त्यस्तो अवैध र निर्वाचन आचारसंहिताविरोधी काम गर्नेलाई तत्काल नियन्त्रणमा लिई निर्वाचन आयोगमा बुझाउन परिपत्र गरिएको एमालेका जिल्ला उपाध्यक्ष वीरेन्द्र बस्नेतले बताउनुभयो ।

प्रधानमन्त्रीका साथ प्रमुख जिल्ला अधिकारी, सेना, प्रहरी र सरकारका अन्य निकायका कर्मचारी पछि लाग्ने र सरकारी ओहोदाको दुरुपयोग भएको एमालेले जनाएको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पूरानै गठबन्धनमा फर्काउने भन्दै माधव र नारायणकाजीबीच छलफल

    उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ नेकपा

दल खारेजको माग गर्ने अधिकार अरुलाई छैन : निर्वाचन आयोग

    निर्वाचन आयोगले दर्ता भएको दल खारेजको माग गर्ने अधिकार कोही व्यक्तिलाई

सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ

    कैलाली क्षेत्र नम्बर २ बाट निर्वाचित सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ परेका

मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो : रवि लामिछाने

  रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले आफ्नो मौनता आजसम्मका लागिमात्र भएको बताएका छन् ।