नायिका निशालाई ताकेर शरद भेषवाकरले बलिङ्ग गर्ने जुर्यो साइतबंगाली बाबु र नेपाली आमाको छोरा शरद भेषवाकरले प्रेमिका निशा अधिकारीलाई भित्र्याउने भएका छन्। प्रेम र व्रेकअपको चर्चा चलेको यो जोडीको बिहेको कार्ड छापिएको छ । रातोपुल घर भएका शरदले निशालाई असार १६ गते बिहे गर्न लागेका हुन्। केहि दिन अगाडी दुवैले विहे गर्न लागेको चर्चाले मिडियामा निकै राम्रो स्थान पाएको थियो । उनले १६ गतेनै निशाको सिउदोमा सिन्दुर हाल्ने छन्।
तर औपचारिक रुपमा जानकारी प्राप्त भएको थिएन। तर अव भने असार १६ गतेलाई दुवैको बिहे पक्का भएको छ । वैवाहिक समरोहमा आफन्त मात्रै सहभागी हुने जनाकारी दिईएको छ ।असार १८ मा दिईने रिसेप्सन पार्टीमा भने आफन्त र चलचित्रकर्मी सहभागी हुने बताईएको छ । शरद चर्चित क्रिकेटर हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेप्से ७६.६५ अंकले वृद्धि, कारोबार रकम पनि बढ्यो

    साताको तेस्रो कारोबार दिन मंगलबार सेयर बजार परिसूचक नेप्से ३.६५ प्रतिशतले