नायिका निशालाई ताकेर शरद भेषवाकरले बलिङ्ग गर्ने जुर्यो साइतबंगाली बाबु र नेपाली आमाको छोरा शरद भेषवाकरले प्रेमिका निशा अधिकारीलाई भित्र्याउने भएका छन्। प्रेम र व्रेकअपको चर्चा चलेको यो जोडीको बिहेको कार्ड छापिएको छ । रातोपुल घर भएका शरदले निशालाई असार १६ गते बिहे गर्न लागेका हुन्। केहि दिन अगाडी दुवैले विहे गर्न लागेको चर्चाले मिडियामा निकै राम्रो स्थान पाएको थियो । उनले १६ गतेनै निशाको सिउदोमा सिन्दुर हाल्ने छन्।
तर औपचारिक रुपमा जानकारी प्राप्त भएको थिएन। तर अव भने असार १६ गतेलाई दुवैको बिहे पक्का भएको छ । वैवाहिक समरोहमा आफन्त मात्रै सहभागी हुने जनाकारी दिईएको छ ।असार १८ मा दिईने रिसेप्सन पार्टीमा भने आफन्त र चलचित्रकर्मी सहभागी हुने बताईएको छ । शरद चर्चित क्रिकेटर हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
करका दर व्यापारीले तोक्छ, जनता लुटिएको छ : अध्यक्ष ओली

      नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिलेको सरकारबाट जनता लुटिएकाले

मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु नै देउवा सरकारविरुद्ध धर्ना

    पटक-पटक आग्रह गर्दा पनि प्रदेशलाई प्रहरी हस्तान्तरण नगरेको भन्दै संघीय सरकारविरुद्ध

१ करोड ३० लाखले मतदान गर्ने निर्वाचन आयोगको अनुमान

      मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि १

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक फिर्तागर्ने संकेत

        राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण गर्ने कि नगर्ने