ओलीलाई किस खाने उनि भन्दा काली,दुवै गालामा चुम्मा गर्दा किन बज्यो ताली ?झापा। पुर्बेली लवजमा बान्की मिलाएर भाषण गर्न माहिर केपी ओली उखान टुक्का जोडेर बिपक्षी लाइ दनक दिनमा माहिर छन् । अझ एमालेको अध्यक्ष र प्रधानमन्त्री बनेपछि उनले लिएको अडानले त उनको चर्चा अझ बडी चुलिदै गएको छ । पछिल्ला दिनमा अर्कै जोश र जाँगर सहित चुनाबी प्रचारमा गृह जिल्ला पुगेका ओलीले त्यहाँको माहोल एमालेमय बनाई दिए पछि अरु पार्टीहरु सोचमग्न भाएका छन।

 

मिहिन तरिकाले बिषय बस्तु माथिको चाख लाग्दो चित्रण गर्ने कला भएका तिनै ओलीलाई सार्बजनिक कार्यक्रममा एक अधबैशेले च्याप्प समातेर खानेखुशी गरेको तस्बिरले यतिबेला चर्चा पाएको छ। गृहजिल्ला बसाइका क्रममा एमाले अध्यक्ष ओलीले दिनमै ५ वटासम्म सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रमको बुधबार बिर्तामोडमा आयोजित सभामा उनलाई ति महिलाले ओलीको बायाँ गालामा चुम्बन गरिन्, त्यसपछि दायाँतिर चुम्बन गरिन।बिर्तामोडमा भएको चुनाबी सभाको त्यो दृश्यले सबैको मन तानेन मात्र ति महिलाले ओली लाई चुम्बन गरिरहदा त्यहाँ उपस्थित हजारौले चुम्बनको अनुमोदन गर्दै ताली बजाएका थिए । बुझिए अनुसार ओलीलाई त्यसरी चुम्बन गर्ने महिला एमालेकै कार्यकर्ता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने