गृहमन्त्रीका भाइले काठमाडौँका मेयरलाई नयाँबानेश्वरमै दनक दिएकाठमाडौँ / काठमाण्डु महानगरपालिकाका मेयर विद्यासुन्दर शाक्यले गरेको मोबाइल सम्बन्धी निर्णयको चर्को बिरोध हुन थालेको छ।महानगरको रकमबाट आफूसहित वडा अध्यक्षहरुका लागि महंगो स्मार्ट मोबाइल किन्ने निर्णय गरेका कारण उनि बिबादको भुमरीमा जकिएका छन्।

 

उनले गरेको निर्णय बिरुद्व माओवादी केन्द्रनिकट विद्यार्थी संगठन अखिल क्रान्तिकारीले सडक तताएको छ। क्रान्तिकारीको काठमाण्डु जिल्ला समितिको आयोजनामा भएको प्रदर्शनका सहभागीले राज्यकोषको ब्रम्हलुट गर्न पाइँदैन, पदाधिकारीलाई मोबाइल किन्ने काठमाण्डु महानगरपालिकाको निर्णय खारेज गर जस्ता नारा लगाएका थिए ।नयाँबानेश्वरमा आयोजित कोणसभामा बोल्दै क्रान्तिकारीका वरिष्ठ उपाध्यक्ष अनिल शर्माले राज्यकोषको रकमबाट मोबाइल फोन किन्ने निर्णय तत्काल खारेज नगरे त्यसको परिणाम खतरनाक हुने चेतावनी दिए ।मेयर लाई कडा चेतावनी दिने शर्मा गृहमन्त्री एवं माओवादी केन्द्रका नेता जनार्दन शर्माका कान्छा भाई हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

महान्यायाधिवक्ता खातीलाई निलम्बन गर्नुपर्छ : महेश बस्नेत

    नेकपा एमालेका सांसद महेश बस्नेतले सरकारमा महान्यायाधिवक्ता खम्मबहादुर खातीलाई निलम्बनको माग