प्रतिभै प्रतिभाले भरिएकी सिर्जनाकाठमाण्डौं ।  सुन्दर र बहुप्रतिभाकी धनी २१ बर्षिय सिर्जना लामा १ बर्ष अगाडीबाट मात्र म्युजिक भिडियोमा अभिनय गर्न थालेकी हुन् । उनले आधा दर्जन म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी छिन्। सानै देखी नित्यमा रुचि भएकी उनको अभिनयले धेरैको मन लोभ्याएको छ।

धादिङको बेलटारमा जन्मिएकी उनले चोखो माया, टेस्टी दर चाहीयो, हङकङ सारी फरर पारी, नजानेर गल्ती गरें, कलीयुगको चोखो माया जस्ता म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी छिन् । उनी डान्स प्रशिक्षक पनि हुन् । धादिङकै पाविल बोडिङ स्कुलमा विद्यार्थीलाई नाच्न सिकाउँछिन्।

परिवारको पुर्ण समर्थनमा यो क्षेत्रमा लागेकी उनले म्युनिक भिडियोमा अभिनय मात्र नभएर फेसन डिजाईनर पनि हुन् । उनी मेला नामक फिल्ममा नायिकाको सहागोगी भुमिकामा पनि छिन् । मेला फिल्मको फेसन डिजाईनर उनी आफैं हुन्।

ब्याचलर दोस्रो बर्षमा अध्ययनरत लामा अहिले ”तातो माथि पिरो” टेलीश्रृखलाको काममा व्यस्त छिन् । हरेक काम गर्दा परिवारको साथ र सहयोग भएमा मात्र अगाडि बढ्न सकिने बताउने लामा यही क्षेत्रबाट नै आफु सन्तुष्ट रहेको बताउँछिन् । उनी  भन्छिन् – ”म्युजिक भिडियो र टेलीश्रृखलामा अभिनय गरेर नै आफ्नो भविष्य अगाडी बढाउन चाहन्छु ।”

रमिला खतिवडा

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

सामुदायिक वनका क्रियाकलापले नेपालको वन जङ्गल क्षेत्रमा उल्लेख्य बृद्धि : मन्त्री यादव

        वन तथा वातावरणमन्त्री प्रदीप यादवले सामुदायिक वनले थालेका क्रियाकलापले