मुग्लिन नारायणगढ सडकमा पहिरो, दुई प्रहरीको मृत्यु, दुई बेपत्ताचितवन । नारायणगढ–मुग्लिन सडक खण्डको इच्छाकामना–६ तीनकिलोमा पहिरोमा पुरिएर प्रहरी भ्यान र एउटा ट्रक बगेको छ । घटनामा दुई प्रहरीको मृत्यु भएको छ भने दुई प्रहरी बेपत्ता छन् ।

बिहीबार राति ९ः३० बजेतिर खसेको पहिरोले प्रहरी भ्यान र ट्रक बगाएको हो । असई निश्चल तामाङ र प्रहरी जवान चालक निश्चल कुमार मास्केको मृत्यु भएको र प्रहरी जवान सन्दिप कार्की र लिलबहादुर चेपाङ बेपत्ता रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जानकारी दिएको छ ।

घाइते ट्रक चालक रामकुमार लामा र सहचालक सिजन लामाको उद्धारपछि आँबुखैरेनीमा उपचार भइरहेको चितवनका एसपी दीपक थापाले बताए । बिहीबार दिउँसोदेखि नै खसेको पहिरो पन्छाउन इलाका प्रहरी कार्यालय मुग्लिनबाट खटिएको थियो । प्रहरीको टोली पहिरो पन्छाएर फर्किने क्रममा खसेकै पहिरोमा पुरिएको हो । ना १ झ १३९० नम्बर को भ्यान र ना ५ ख ७८२७ नम्बरको ट्रक पहिरोमा परेको हो । यातायात खुलाउने प्रयास जारी छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने