सुन्दर सारिकाको अझै सुन्दर कलाकाठमाडौँ / कला र अभिनयको क्षेत्रमा हरेश नखाई निरन्तर लागिपरेकी सारिका सुनार दमदार मोडेलको अघिल्लै सुचिमा छिन। सानै देखि गाना बजानामा रुचि भएकी उनको तीक्ष्ण अभिनयले धेरै लाई लोभ्याएको पनि छ। गोर्खाको ताकुकोटमा अर्जुन सुनार र ज्ञानु सुनारकी छोरीका रुपमा जन्मिएकी उनलाई कला क्षेत्रमा लाग्न परिवारको पुरै साथ छ। अझ बुबा आमाले त उनलाई हौसला दिइरहनुहुन्छ। तीन बर्ष यता बाट निरन्तर यहि क्षेत्रमा जमेर लागेकी उनले जहाँ छ जीवन तेहि नै हेर बोलको गीतमा अभिनय गरेकी हुन् ।

हाल दुबईमा रहेकी हुने आधा दर्जन म्युजिक भिडियोमा आफ्नो अभिनय पस्कने तयारीमा जुटेकी छिन । कर्ममा बिश्वाश गर्ने मेहनती सारिकको कला तारिफ योग्य छ। नया भएपनि उनमा निख्खरता छ जसले उनलाई सफलता तर्फ उचाल्दै छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन फागुन ७ गतेदेखि ९ गतेसम्म

    नेकपा एमालेको जन वर्गीय संगठन नेपाल खेलकुद महासङ्घको दोस्रो राष्ट्रिय महाधिवेशन

गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

सन्दीप लामिछानेको निलम्बन फुकुवा हुने

    नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) को कार्यसमिति बैठक आज पोखरामा बस्दैछ ।

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् ।